נעצר חשוד באיומים על רון קובי: ''אני אחסל אותך''

האיש נעצר לאחר שראש העיר טבריה התלונן במשטרה. "תיזהר רון קובי. אפילו ביבי נתניהו ו-433 ושי ניצן לא מתעסקים איתי".

ערוץ 7 , י"ד באדר ב תשע"ט

רון קובי
רון קובי
צילום: דוד כהן, פלאש 90

המשטרה עצרה גבר בן 33, תושב העיר טבריה, בחשד שאיים על ראש עיריית טבריה רון קובי באמצעות הודעות ששיגור אליו בוואטסאפ.

יחידת התביעות של מחוז צפון הגישה נגדו כתב אישום בגין איומים ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

האיש נעצר לאחר שקובי הגיש תלונה במשטרה והציג הודעות שקיבל ובהן נכתב "למרות שאני כופר בדת אני אחסל אותך באופן דמוקרטי. ישנאו אותך בסוף... תיזהר ממני אפילו ביבי נתניהו ו-433 ושי ניצן לא מתעסקים איתי".

"עוד יום יומיים שתמשיך באכזריות שלך ולהכליל את הדתיים אני יוצא לקרב בלי בושה", נכתב בהודעות. ''אני אין לי שום בושה, אני יותר אלים ממך, יותר חכם והרבה יותר מסוכן ממך, תיזהר רון קובי".

בנוסף נשלחה אליו הודעה קולית באמצעות "וואטסאפ" שבה נשמע החשוד אומר "גבר תפסת את הדתיים כמו שעיר לעזאזל יחלאת אדם..... וואלק רון קובי יש אחד יותר מטומטם ממך וזה אני תזהר.... תזהר אני אומר לך תזהר. אני אספר לכולם שאתה צורך סמים אתה צורך סמים מסוג קריסטל ועוד הרבה דברים.... רון קובי תיזהר אני קרן חדש לישראל ואני ישחט אותך תזהר באופן דמוקרטי חוקי מטאפורי אני לא באמת מתכוון לשחוט אותך .... תזכור. אני בא עליך אני בן אדם שאף אחד לא מתעסק איתו. תופס בן אדם במדינה לא משנה מיהוא הוא יסיים בכלא תזהר."

מיד עם הגשת התלונה חוקרי משטרת ישראל פתחו בחקירה מהירה במסגרתה איתרו את הנאשם כבר בשעות אחר הצהריים אתמול. הוא נחקר ובסיום החקירה נעצר והבוקר יח' תביעות מחוז צפון הגישה נגדו כתב אישום בגין איומים ובקשה למעצרו עד תום ההליכים ובית המשפט בטבריה האריך את מעצרו עד ליום ראשון הקרוב.