שחקני ליגת העל תומכים בנתניהו

הראיון של ראש הממשלה נתניהו גרר תגובות מפרגנות מצידם של שחקני ליגת העל בכדורגל - "מלך ישראל". נתניהו הגיב - "תודה על התמיכה"

נרי וייס , ט"ז באדר ב תשע"ט

בנימין נתניהו
בנימין נתניהו
צילום: חדשות 2

הראיון המפתיע של ראש הממשלה נתניהו לחדשות 12 גרר גל של תגובות מצידם של כוכבי ליגת העל בכדורגל ולא רק.

קצת יותר משבועיים לפני יום הבחירות, גילו במוצאי השבת כוכבי ליגת העל בכדורגל ושחקני כדורגל ישראלים נוספים המשחקים מעבר לים, תמיכה מופגנת בראש הממשלה נתניהו.

במהלך הראיון של נתניהו לחדשות 12, העלו מספר שחקני ליגת העל בחשבונות האינסטגרם שלהם צילומי מסך מתוך הראיון, כשציירו מעל ראשו של נתניהו כתר וכתבו כי מדובר ב"מלך ישראל".

מדובר באלירן עטר, דור מיכה, יונתן כהן ואיתי שכטר ממכבי תל אביב, עידן ורד מבית"ר ירושלים, ואמיר עגייב ושובל גוזלן המשחקים בחו"ל.

מלך שערי ליגת העל בכדורגל, אלירן עטר, שחקנה של מכבי תל אביב, העלה את תמונתו של ביבי עם הכיתוב "מלך ישראל", פוסט אותו צייצו בחזרה חבריו לחדר ההלבשה - יונתן כהן, דור מיכה ואיתי שכטר שראה עם חברו מבית"ר, עידן ורד, את הראיון וגם ורד העלה תמיכה גלויה בראש הממשלה נתניהו.

אמיר עגייב, המשחק באזרבייג’אן, מקום בו נתניהו ביקר לאחרונה, העלה גם כן תמונה של ראש הממשלה בזמן הראיון ועליו כיתוב "המלך".

מדובר בראיון הטלוויזיוני הראשון של ראש הממשלה בנימין נתניהו מתוך האולפן אחרי זמן רב, וגם כוכבי ליגת העל בכדורגל לא נשארו אדישים להופעתו. אגב, מחלקת המדיה של נתניהו לא נשארה אדישה לתמיכה המפרגנת והגיבו על הפוסט של השחקנים כשכתבו "תודה על התמיכה".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il