החקיין של אברמוביץ': הכל בעיני המתבונן

שי ולאה הפתיעו את החקיין יוסי וידר, שהגיב לסערה סביב הופעתו בליכוד TV:"מחפשים לעשות עלינו סיבוב".

103FM , י"ז באדר ב תשע"ט

יוסי וידר ואלירז שדה בחיקוי בליכוד טי.וי
יוסי וידר ואלירז שדה בחיקוי בליכוד טי.וי
צילום: הליכוד טי.וי

הבדרן יוסי וידר, שחיקה את אמנון אברמוביץ' בשידורי הליכוד TV, צליח לעורר סערה גדולה כששאל "איך אני נראה?" במה שנראה כגיחוך על הכוויות והצלקות שעל פניו של פרשן 'חדשות 12' אברמוביץ'.

ביקורת קשה נרשמה על ההופעה הפורימית על אברמוביץ', נכה צה"ל שהטנק שלו עלה באש מירי אויב ושפעל להגן על חבריו לטנק. בשיחת טלפון מפתיעה שקיימו שי גולדשטיין ולאה לב עם וידר, הוא הכחיש כי זו הייתה כוונתו.

שי: "מה המצב וידר? תגיד, כשקראת את הטקסט, איך לא הייתה נקודה בדרך שבה עצרת ואמרת - לא מתאים לי? אני יוסי וידר אני בדרן אהוב ולא מתאים לי לצחוק על אדם שנשרף. איך לא עצרת?"

יוסי וידר: "אני מצטער. אולי אני מפגר, אולי אני מטומטם ואולי אני נאיבי. לרגע לא חשבתי שהשאלה 'איך אני נראה' קשורה לנכות של אברמוביץ'. אני אדם קפדן מאוד. ליאור שליין נתן לי בעבר טקסט לחקות את אהוד ברק מדבר על גופות של חיילים ואמרתי לו שאני לא עושה את זה אפילו בשביל מיליון דולר".

שי: "אז איך נפלת כאן?"

יוסי וידר: "זה בעיני המתבונן".

שי: "לא זה לא".

לאה: "כולנו מתבוננים באותו פרצוף".

יוסי וידר: "כשאתה קורא טקסט שבו כתוב 'איך אני נראה?...'"

שי: "זה היה טקסט כתוב או אלתור שלך?"

יוסי וידר: "לא. שאלתי את אלירז מה הולך פה כי זה הסלנג שלי 'אתה טיל, אתה רצח'. אנחנו באמת לא התכוונו לראות את אמנון כנכה. אני רואה אותו כאיש תקשורת. עכשיו מחפשים לעשות סיבוב עלינו. נכים התקשרו אלינו ואמרו לי שעושים סיבוב עלינו".

בתחילת השיחה אשתו דבורית, שענתה לשיחה, יצאה להגנתו: "עברה עלינו שבת קשה מאוד אבל לצד הנאצה וידר קיבל עשרות טלפונים של נכי צה"ל שגינו את הסיבוב הפוליטי שעושים עליו".