רופא בכיר מגיב: הערות פופוליסטיות ואוויליות

רופא בכיר, מנהל מחלקה באחד מבתי החולים בארץ, מגיב בשיחה עם ערוץ 7 להבטחות שצייצה בטוויטר ח"כ אורלי לוי אבקסיס.

ערוץ 7 , כ' באדר ב תשע"ט

אורלי לוי אבקסיס
אורלי לוי אבקסיס
צילום: פלאש 90

יו"ר מפלגת גשר ח"כ אורלי לוי-אבקסיס התייחסה בציוץ בטוויטר לסכנה בבתי החולים וכתבה, "כ-5,000 בני אדם מתים מדי שנה, בשקט בשקט, כתוצאה מזיהומים נרכשים בבתי החולים. הגיע הזמן להפסיק את הקטל בבתי החולים. אני אפסיק את זה".

רופא בכיר, מנהל מחלקה באחד מבתי החולים בארץ, שביקש להישאר בעילום שם הביע את דעתו בשיחה עם ערוץ 7 להבטחות שכתבה אבקסיס.

"חבל, חבל מאוד שאנשים (גברים או נשים) לא מלומדים מנפיצים הערות פופוליסטיות ואוויליות בתקווה לקושש בדרך זו כמה קולות כדי לא להיזרק סופית למגרש הגרוטאות של הפוליטיקה הישראלית", כתב הרופא הבכיר.

"מפחיד, מפחיד מאוד לחשוב שאנשים עם יכולות מנטליות כה דלות שותפים להנהגת מדינתנו. צר לי להכאיב לגברת אורלי לוי עם עובדות, אך העובדות הן שתוחלת החיים בישראל היא בין הארוכות בעולם והולכת וגדלה מידי עשור.

צר לי להמשיך ולהכאיב לגברת לוי עם עובדות נוספות - שהבעיה היא בעיה עולמית שטרם מצאו לה פתרון , ואשתף אותה בסוד מדינה - לבית חולים באים רק אנשים חולים!!! ולאנשים חולים יש מערכות הגנה פגומות כחלק ממחלתם. זו אחת הסבות החשובות לכך שיש זיהומים קשים הנרכשים בבית חולים".

"ויש עוד ועוד סיבות מדעיות ודיונים בנושא קשה וסבוך זה. אבל אינני רוצה להכביד על גברת לוי. וסיום הומוריסטי - טוב, טוב מאוד שגברת לוי עזרה לנו להחליט עבור מי לא להצביע".