בן גביר: השמאל בפאניקה, הם יודעים שאני בא לעבוד

"הטלפון הראשון של נתניהו יהיה לגנץ", טוען איש עוצמה יהודית. ''אם לא נחזור לגוש קטיף - ימשיכו לירות עלינו טילים''.

ערוץ 7 , כ"א באדר ב תשע"ט

איתמר בן גביר
איתמר בן גביר
צילום: מנדי הכטמן, פלאש 90

מועמד איחוד מפלגות הימין, עו"ד איתמר בן גביר, הסביר לדעתו למה בכל פאנל בחירות שליו הוא מגיע לדבר, מחרימים אותו אנשי השמאל.

בראיון לרדיו ארץ אמר בן גביר כי "השמאל בפאניקה, אם ככה הם מתנהגים לפני שאני חבר כנסת איך הם יתנהגו אחרי שאני אהיה בכנסת? אבל אני מבין אותם, הם יודעים שאני בא לעבוד... פתאום כשמדובר בי אין חופש ביטוי, הם האנשים הכי חשוכים והכי פרימיטיביים ואת התשובה לזה הם יקבלו בד' בניסן".

בן גביר דיבר על הכבוד שהוא רוחש לבית השפט על אף הביקורת, "ההתנהלות שלי הוא הוגנת וישירה. מי שמלווה אותי בבתי המשפט יודע איך אני טוען בבית המשפט ורואה את הכבוד הגדול שאני נותן לשופטים ואת הכבוד הגדול שאני מקבל מהם חזרה. יש לי ביקורת על מערכת המשפט, אני לא מקבל את זה שבית המשפט, שאף אחד לא בחר בו, ינהל את המדינה ויקבע אם יוצאים למלחמה או לא ומתי ואיך פותחים באש".

על היום שאחרי הבחירות אמר בן גביר: "אין לי שום ספק שהטלפון הראשון של נתניהו יהיה לגנץ. בואו נאמר את האמת, היינו בסרט הזה גם בבחירות הקודמות, בסוף את הטלפונים הראשונים הוא לא עשה לימין"

"אני מעריך את נתניהו אבל יש לי ביקורת עליו. זה שחמש מאות טילים נפלו כאן והוא לא הגיב, זה שעכשיו יש לו הזדמנות לחזור לסיכולים הממוקדים לחזור והוא לא עושה את זה - זאת הביקורת שלי עליו.

"אם לא נחזור לסיכולים הממוקדים, אם לא נכתוש אותם, אם לא נחזור לגוש קטיף - ימשיכו לירות עלינו טילים".