הוארך מעצר החשוד ברצח יסמין רז

בית משפט השלום האריך בארבעה ימים את מעצרו של תושב חולון החשוד ברצח יסמין רז לפני כחודשיים

ערוץ 7 , כ"ה באדר ב תשע"ט

יסמין רז
יסמין רז
צילום: באדיבות המשפחה

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (שני) בארבעה ימים את מעצרו של החשוד ברצח יסמין רז מחולון.

החשוד, תושב חולון בן 48, , הוא מקורב לבעל הדירה שבה התגוררה יסמין ושממנה נפלה למותה.

פרקליטו של החשוד, עו"ד ניר אלפסה מהסנגוריה הציבורית, אמר בבית המשפט "לא מדובר במי שאין לו הסתבכויות עם החוק. נסגרו לו לאחרונה תיקים בגלל אי-כשירות נפשית".

על פי הדיווח בכאן רשת ב', הסנגור אמר כי "מעולם לא הייתה מחלוקת שהחשוד והאחר נכחו בדירה שממנה לכאורה המנוחה קפצה או באופן אחר נפלה ומצאה את מותה. אני יודע שמהר מאוד נמתחה ביקורת על האופן שבו המשטרה מיהרה להסיק שמדובר בהתאבדות, והייתה ציפייה שהמשטרה תחקור את התיק כדי לברר מה קרה במקום. הוא לא היחיד שנכח במקום, יש עוד שני אנשים לפחות שהיו בדירה.

''אני מקווה שפריצת הדרך לא נובעת ממצוקת פענוח מול המשפחה, שמבקשת תשובות על גורל המנוחה. מרשי יצא לא כשיר בשני תיקים מבחינה דיונית. הוא סובל ממחשבות רדיפה ואינו מתקשר עם הסובבים אותו", הוסיף הסנגור.

השופט עלאא מסארווה קבע כי "קיימת ראייה משמעותית נוספת, ראייה חשובה. מונחת בפניי תוכנית החקירה שהושקעה בה מחשבה רבה. במקביל, נעשות פעולות ללא הרף וקיים חשד סביר בעצמה טובה ופעולות חקירה אינטנסיביות. אין צורך להרחיב על המסוכנות וגם השיבוש לא נפקד ממקומו. חרף נתוניו האישיים הלא פשוטים של החשוד, מתחייב מעצר בנסיבות הללו".