ספר ילדים חדש נלחם בלהט"ב

ארגון "בוחרים משפחה" מציג תשובה משלו לספר הילדים שמבקש לגלות רגישות כלפי ילדים ממשפחות בהן שני ההורים הם בני אותו מין.

ערוץ 7 , כ"ו באדר ב תשע"ט

תמונה מהספר
תמונה מהספר
צילום: יחצ

ארגון "בוחרים משפחה" יפיץ בימים הקרובים מאות עותקים מספר ילדים שחיבר ובו מסרים נגד משפחות חד־הוריות או להט"ביות ונגד "נישואי תערובת".

בעיתון "ידיעות אחרונות" דווח הבוקר כי הספרים יחולקו החל מסוף שבוע זה מחוץ לגנים ממלכתיים, בעיקר באזור הדרום, במחאה נגד משרד החינוך, שלטענת הארגון מעודד "שטיפת מוח של הליברליזם הקיצוני" בנושא זה - כולל בקרב ילדים דתיים.

בשבועות האחרונים האשימו גורמים שמרניים כי מפקחת בחינוך הממלכתי־דתי (חמ"ד) המליצה לגננות להכיר לתלמידים את ספרם של יהודה אטלס ויעל משאלי "כל אחד והמשפחה שלו", כדי שבאמצעותו יפתחו כבר בגיל הרך רגישות כלפי ילדים ממשפחות בהן שני ההורים הם בני אותו מין.

בארגון "בוחרים משפחה" הסבירו: "משפחה זה אבא, אמא וילדים, ואין מקום במערכת החינוך, ובטח שלא בחינוך הממלכתי־דתי, לאג'נדות זרות, שבהן התבוללות או משקי בית אלטרנטיביים הינם אופציה לגיטימית. מדינת ישראל צריכה להוות דוגמא בתחום המשפחה, ולא להיגרר אחר תרבות מערבית".

יו”ר המועצה לחינוך ממלכתי-דתי במשרד החינוך, הרב אבי גיסר, הגיב: "לא הייתה ואין שום כוונה או הכוונה לעסוק בספר ‘כל אחד והמשפחה שלו’ בגני החמ”ד. מפקחת אחת שלחה את החוברת בטעות, והביעה את התנצלותה”.

הספר שיחולק על ידי ''בוחרים במשפחה''