שחקן הליגה הפלסטינית מגיע לאולסטאר

קור-ג'יי קוקס שיחק עד לפני שנה בקבוצת בית לחם מהליגה הערבית. בעוד שבוע ייקח חלק בתחרות ההטבעות של אירוע האולסטאר הישראלי

נרי וייס , א' בניסן תשע"ט

תחרות ההטבעות באולסטאר בשנה שעברה
תחרות ההטבעות באולסטאר בשנה שעברה
צילום: לירון מולדובן, מנהלת הליגה

מהליגה הערבית לאירוע האולסטאר הישראלי. שלושה שחקנים הבטיחו את השתתפותם בתחרות ההטבעות המסורתית של אירוע האולסטאר הישראלי, אירוע השיא של הכדורסל הישראלי לפני משחקי הפלייאוף.

השלושה, ג'יי-פי טוקוטו שחקנה של הפועל אילת, ג'יימס קלי מהפועל גלבוע/גליל ודשון סטיבנס ממכבי ראשון לציון, נחשבים למטביעים והאתלטים הטובים ביותר בליגת העל העונה והשתתפותם בתחרות ההטבעות היא צעד טבעי כזה שיביא להנאה מרובה ממהלכים יוצאי דופן אותם יפגינו באירוע שיתקיים ביום שישי הבא בהיכל מנורה מבטחים שבתל אביב.

מי ששולחת נציג נוסף לתחרות היוקרתית זו מכבי ראשון לציון, כשזו שולחת את לא אחר מאשר קור-ג'יי קוקס בן ה-29 המתנשא לגובה של 1.95 מ'.

קוקס שיחק בשנים האחרונות במדינות כמו אוסטריה, פינלנד, צרפת, הונגריה וגיאורגיה כשקבוצתו האחרונה עד לא מזמן הייתה בכלל קבוצה ערבית מליגת הכדורסל הערבית, קבוצת בית-לחם.

קוקס שנשוי לישראלית היה נוסע במיוחד למשחקי הקבוצה, כשזה היה גר כל התקופה הזו בתל אביב וכעת מתאמן זה במדי ראשון לציון.

לקוקס יש היסטוריה מרשימה בכל הקשור להטבעות, כשבזמן ששיחק בקולג' שבארצות הברית, באוניברסיטת מיסיסיפי ואלי סטייט, הוא נכנס מספר פעמים למצעד הטופ 10 הלילי של תוכנית הדגל של ערוץ הספורט היוקרתי והנחשב בעולם ובארצות הברית בפרט, ערוץ ESPN, "ספורטסנטר", בזכות ההטבעות המרהיבות שביצע.

השתתפותו של קוקס מבטיחה לאוהדים שיגיעו לאולם שבתל אביב ולאלה שיצפו בו בביתם, חוויה גדולה העונה בתחרות ההטבעות. אל תפספסו.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il