"חרדי מצביע לפייגלין או לליכוד? חילול ה'"

ח"כ יעקב אשר תקף בחריפות את החרדים הנותנים קולם לפייגלין או לליכוד. "אם יהיו קולות של פייגלינים והליכוד אין חילול השם נורא מזה"

מיכל לוי , ב' בניסן תשע"ט

חילול ה'. ח"כ יעקב אשר
חילול ה'. ח"כ יעקב אשר
Photo by Noam Revkin Fenton/Flash90

ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה) תקף אמש בחריפות את החרדים הנותנים קולם למפלגת זהות בראשותו של פייגלין או לליכוד.

"אנחנו חיים בעולם של אנשים הזויים, שכל פעם באים עם רעיונות אחרים איך צריך לחיות פה בארץ ישראל ואנחנו מדינה מובילה בכל ההזיות שקיימות בעולם, ועל זה הם מנסים כל הזמן להשוות את עצמם", אמר בכנס בחירות ודבריו צוטטו באתר 'בחדרי חרדים'.

בדבריו הצביע אשר בין היתר על דברי ח"כ יהודה גליק ביום שישי האחרון אשר כינה את החרדים 'טפילים', זאת למרות שחזר בו לאחר מכן.

"ראינו ביום שישי האחרון את אחד מנציגי 'הליכוד' שהגיע בסוף לכנסת שקוראים לו גליק והוא הולך עם ציציות ארוכות מאוד עם תכלת והוא נראה לפעמים אדם שומר תורה ומצוות", אמר אשר וציין "הוא עשה נזקים כשהוא היה בכנסת בנושאי רפורמים ובוועדות שהפתיע אותנו כל פעם מחדש".

"ביום שישי האחרון שהוא התרגש שהתייחסו אליו, הוא אמר על החרדים שאנחנו 'טפילים'. זה הליכוד עם זקן כתום וציציות ארוכות", תקף אשר.

בהמשך אמר כי במידה ויימצאו בליל הבחירות קולות של הליכוד ומשה פייגלין בריכוזים החרדיים - יהא זה חילול ה', כלשונו. "אנשים חושבים שמכל מיני פייגלינים תבוא לנו הישועה. זה הזוי בכלל לחשוב שיש נושא כזה. אם חלילה בריכוזים חרדים אחרי יום הבחירות יהיו קולות של פייגלינים והליכוד אין חילול השם נורא מזה".