תושבי השומרון פשטו על אשדוד

שרי הליכוד הגיעו לחזק את פעילי השומרון בעיר אשדוד. השר יריב לוין: יחד נדאג שכל מצביעי הימין יגיעו לקלפיות ויצביעו למפלגות הימין

אלירן אהרון , ד' בניסן תשע"ט

תושבי השומרון עם שרי הליכוד
תושבי השומרון עם שרי הליכוד
צילום: אלירן אהרון

כ-1000 איש מהשומרון פשטו על אשדוד ועברו מדלת לדלת על מנת לשכנע את התושבים ולהוציא אנשים להציע למפלגות הימין.

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, ציין בדבריו במטה, "אנחנו עוברים בחמישה רובעים. על א', ב',ד', ה' ו-ו' שהם מקומות שסומנו על ידינו המקומות שבבחירות הקודמות ולפני הקודמות יש רוב לימין אבל אחוזי ההצבעה נמוכים בקלפי. המטרה של אותם 1,000 אנשים שהתחילו ויפעלו כאן עד תשע וחצי בערב לעבור דלת דלת. חלק זה לא אנשי ימין אבל הרוב סטטיסטית מהימין".

לדבריו, "בפעם שעברה גם היינו באשדוד וזה מעלה את אחוזי ההצבעה. אנחנו אומרים: אנחנו מהשומרון ואנו מבקשים לעזור לשומרון. עכשיו גם מי שלא מצביע ליכוד ומצביע בית יהודי מצביע ש"ס, אגודה, כל מי שמצביע ימין שיצא מהבית".

דגן פנה לתושבי השומרון ואוהבי ההתיישבות ואמר, "אני קורא לכל אוהבות ואוהבי ארץ ישראל מהשומרון ומכל רחבי הארץ בואו אלינו. אנחנו ברחוב סטרומה 5 יש לנו מפות מסודרות של כל המקומות של כל הרחובות באשדוד ההיסטורית תמיד בבחירות יש רוב לימין אבל מיעוט שבאים להצביע בקלפי. אם אנחנו רוצים שהמחנה הלאומי ימשיך לשלוט וההתיישבות בשומרון תמשיך להיבנות, ולא נגיע לעקירת יישובים והקפאה עם ממשלת שמאל, אני קורא לכם לכאן. אנחנו צריכים אתכם כאן אנחנו עוברים מבית לבית ויחד נביא לניצחון של המחנה הלאומי. אנחנו מחכים לכם".

כמה משרי הליכוד הבכירים הגיעו לחזק את התושבים שהגיעו לפעול בעיר. השר יריב לוין ציין, "יש לנו שעות אחרונות כדי להבטיח את זה שתהיה לנו ממשלת ימין חזקה בשנים הקרובות. אני קורא לכל אחד מכם לבוא להצביע. וב. לבוא להצטרף לפעילים שעוברים מדלת לדלת. להצטרף לאנשים הנפלאים שהגיעו מהשומרון כדי שאנחנו יחד נדאג שכל מצביעי הימין יגיעו לקלפיות ויצביעו למפלגות הימין יחזקו את הליכוד ואת ראש הממשלה שיבטיחו את זה שננצח בבחירות. צאו והצביעו."

השר ישראל כץ הוסיף, "כמו שידענו בעבר אז פה זה השומרון שכל הזמן אומרים שהם יודעים רק לקחת אז הינה הם יודעים לתת . הם באים הם מחזקים את הליכוד הם נותנים הרבה לב הרבה נשמה. הם מחזקים את הארץ ואת ההתחשבות והם מבינים שרק ליכוד חזק יכול לעשות את מה שצריך לעשות".