מכללת פסגות ללימודי שוק ההון

האם המקום המתאים ללימודי שוק ההון הוא במכללת פסגות?

תגיות: לימודים
ערוץ 7 , ו' בניסן תשע"ט

מכללת פסגות
מכללת פסגות
צילום: יח"צ

רועי ראובן ויניב ארביב הקימו את מכללת פסגות על מנת לספר לקהל הרחב שיש לו אפשרות אמיתית לקחת שליטה על חייו, ובפרט בכל הקשור לפן הכלכלי שלהם.

המכללה מציעה קורסי יסוד וקורסים מתקדמים להכרות מעמיקה עם שוק ההון, שוק הנדל"ן והעולם העסקי ומכשירה את תלמידיה להצליח בהם.

הבעלים שזכו בעבר בתואר "מפצחי המניות" על ידי מגזין "דה מרקר" יודעים מה צריך בשביל להתפתח ולשגשג במובן הכלכלי, וביחד עם צוות מרצים בעל ניסיון עשיר הם עוזרים לאנשים רבים באוכלוסייה להשיג עושר בעצמם.

המכללה הכשירה כבר עשרות אלפי סטודנטים, מציעה לימודים ב-6 מוקדים שונים בארץ וממשיכה כל העת להתכתב עם השווקים השונים ולעדכן את תוכניות הלימוד שלה.

להיות יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות עוזר לאנשים רבים בישראל. לקיחת משכנתא הינה צעד משמעותי ובעל השלכות רבות עבור האדם הפרטי והעסקי כאחד. בחירת המסלול הנכון, השגת האשראי והחזרתו באופן חודשי הן בגדר פעולות משנות חיים.

לבנקים מהם אנו לווים את הכסף אין אינטרס אמיתי לייעץ לנו באופן אובייקטיבי ולבנות לנו תמהיל משכנתא שמתאים לנו ויקל עלינו, וכאן נכנס לתמונה יועץ המשכנתאות, שמתמקד בצד הלקוח ועוסק בהתאמה של המסלול לצרכים שלו.

ליועץ משכנתאות יש את היכולת לשאת ולתת ולהתנהל מול הבנקים ואת היכולת לתכנן ולבנות תמהיל משכנתא חכם עבור הלקוח שלו. אין ספק שמקצוע ייעוץ המשכנתאות מעניק סיפוק רב לעוסקים בו ופוטנציאל הרווח הכספי שלו גדול, הן כשכיר והן כעצמאי.

קורס ניהול תיקי משכנתא

מכללת פסגות מציעה קורס מנהלי תיקי משכנתא ומגייסי אשראי לעסקים, שמכשיר את בוגריו לעסוק בייעוץ משכנתאות, גיוס אשראי בנקאי, ליווי קבוצות רכישה, ניהול תיקי משכנתאות וניהול תקציב ותזרים מזומנים למשפחות.

הלימודים שמים דגש על מציאת פתרונות יצירתיים עבור הלקוח ומקסום המשכנתא או האשראי שהוא מקבל. הקורס מיועד לבעלי עסקים ולאנשים שמעוניינים להציע שירותים פיננסיים מסוג זה, אך גם למתווכים, יזמים ולוקחי משכנתאות באשר הם.

לימודי יזמות נדל"ן במכללת פסגות

מסלול לימודי יזמות נדל"ן במכללת פסגות מעביר קורסים רבים לכל מי שחפץ בלקיחת אחריות אקטיבית על חייו. הקורסים עוסקים גם בהקניית ידע תיאורטי, אך מקפידים בפרט על רכישת ידע פרקטי והתנסות בשטח - שאין להם תחליף.

התלמידים לומדים להכיר את כל החידושים וההתפתחויות בעולם הנדל"ן וכיצד למקסם כל עסקה פוטנציאלית. הם לומדים לנתח, לתכנן, לאתר הזדמנויות ואתגרים ולסגור עסקאות. הלימודים מועברים הן באופן כיתתי והן בצורה של אימונים אישיים, ובכל מקרה את התלמידים מלווה צוות מרצים מהשורה הראשונה בארץ.

בסיום הלימודים התלמידים יכולים לפצוח בקריירה חדשה, למנף קריירה קיימת או להשיג הכנסה פאסיבית נוספת באמצעות הכלים והידע שהם רכשו, שגם מעניקים להם יתרון על פני משקיעים אחרים בתחום הנדל"ן.

חוות דעת על מכללת פסגות

אלון לוי, סמנכ"ל אופרציה בחברת 'פפר', דירקטור עסקי בחברת 'לברייט' ומייסד ומנכ"ל עמותת 'ארגז של חלומות', סיפר: "לפני כשלושה חודשים התעניינתי להרחיב את אופקיי בלימודי נדל"ן. התקשרתי למכללות רבות המציעות שירות זה, והגעתי גם אליכם, לנציג שירות ומכירות בשם שגיא.

בשונה מנציגים אחרים במקומות אחרים, שגיא באמת התעניין בי. מה אני עושה בחיים ,מהי מידת הזמינות שלי, וידע להתאים עבורי את המסלול הנכון ביותר – לימודי 1 על 1 מתקדמים. שאפו ענק לשגיא על התהליך האדיב והמקצועי.

בחודשים שלאחר מכן, עברתי תהליך מדהים עם דודו טרזי. מהרגע הראשון – הבנתי שמדובר במרצה עם ניסיון של עשרות שנים בעולם זה, מה שהופך את כל החוויה לכזו בעלת מהימנות גבוהה. מעבר לניסיון – טרזי אומן בלהעביר מצגות, בלספר את הסיפור בצמידות לדוגמאות שיישארו בראש זמן רב, וכל זאת בחן והומור מתלווה לשיעורים.

מעבר לניסיון וליכולת העברת החומר – אהבתי יותר מכל את היצירתיות של דודו והיציאה מהמסגרות. דודו אינו "עבד" למצגת, אלא פורץ גבולות , נותן ערך מוסף בל ישוער מהידע העצום שלו בתחום הנדל"ן על שלל הסתעפויותיו, ומצאתי עצמי ב 21:00 בערב לאחר יום עבודה עמוס – מרותק לכל מילה, דוגמא, סיפור, תחשיב שעלו בעת הלימודים.

כל זאת, ביחס אדיב וסבלני, מקצועי ומכיל, מרתק ומלמד עד מאוד.

מבקש להודות למכללת פסגות. הגעתי עם ידע שואף לאפס בתחום הנדל"ן. אני יוצא החוצה כאחד שמוכן לבצע עסקאות אקטיביות בתחום. מבקש להודות לנציג השירות שגיא – על שידע לאבחן את המסלול הנכון לי ע"י תחקור נכון ותהליך אונבורדינג מקצועי.

מעל לכל – מבקש להודות לדודו טרזי על 8 מפגשים מדהימים, לא האמנתי שניתן להגיע לרמה שכזו מ 16 שעות לימוד. אני אסיר תודה על המקצועיות והאדיבות הרבה של המפגשים ביננו".