אלופת הפוטבול הגיעה ללשכת ראש העיר

אחרי שזכתה בפעם השלישית באליפות ובגביע הליגה, הגיעה קבוצת הפוטבול העירונית של ירושלים, אריות ירושלים לחגוג עם ראש העיר ליאון

נרי וייס , ו' בניסן תשע"ט

ראש העיר ליאון עם קבוצת הפוטבול היום
ראש העיר ליאון עם קבוצת הפוטבול היום
צילום: דוברות עיריית ירושלים

אלופה בפעם השלישית. זה 12 שנים שמלבד קבוצות מובילות בענפי הכדורגל והכדורסל, יש בירושלים גם קבוצת פוטבול עירונית - אריות ירושלים שמה.

אחרי שזכתה באליפות ליגת הפוטבול הישראלית בפעם השלישית ואף זכתה בגביע הליגה, הגיעה היום (חמישי) הקבוצה העירונית לחגוג את ההישגים עם ראש העיר משה ליאון.

בדומה להפועל ירושלים, שחגגה עם ראש העיר ליאון לפני כחודש את זכייתה בגביע המדינה בכדורסל, גם שחקני קבוצת הפוטבול הגיעו אל לשכת ראש העיר בכדי לחגוג את ההישג הספורטיבי בטקס מיוחד שנערך לכבודם.

"אני גאה ומתרגש לקבל את פניכם כאן בהיכל העירייה. זוהי זכות גדולה לעיר שיש בה קבוצת פוטבול משמעותית ומנצחת", אמר ליאון.

"אני רואה כאן שחקנים עם רוח לחימה ואש בעיניים, הן בקבוצה הבוגרת והן בקבוצה הצעירה. אני מאחל לכולכם קודם כל שתיהנו מהספורט, אחר כך שתמשיכו להביא לנו גביעים וכמובן גם את האליפות", הוסיף ליאון.

הייחודיות בקבוצה הירושלמית הוא הגיוון שיש בקרב השחקנים - כשבקבוצה משחקים ישראלים צברים, עולים מארה"ב וסטודנטים אורחים. צוות המאמנים כולו ישראלי וציוני שאוהב מאוד את הספורט, משקיע בו בהתנדבות מלאה ומקדיש את זמנו בקידום הספורט ופיתוח הענף בעיר.

לדברי ראשי הקבוצה, מה שמעסיק כיום את הצוות המקצועי הוא הרצון לשיתוף פעולה עם מחלקת הנוער והספורט כדי לגייס שחקנים צעירים לקבוצה ולגדל שחקני נוער חדשים במועדון. לא רק כדורגל וכדורסל יש בבירה.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il