בן דהן נפרד: כולנו עם אחד ומאוחד

בנאום בטקס הרמת כוסית לקראת חג הפסח במשרד הביטחון התייחס סגן השר למערכת הבחירות שהסתיימה ונפרד מעובדי המשרד לקראת חילופי הממשלה

ערוץ 7 , ט' בניסן תשע"ט

בן דהן בהרמת הכוסית
בן דהן בהרמת הכוסית
צילום: דוברות

סגן שר הביטחון, הרב אלי בן דהן, התייחס הבוקר (ראשון) בנאום בטקס הרמת כוסית לקראת חג הפסח במשרד הביטחון לסיומה של מערכת הבחירות.

"בחודשים האחרונים עברנו מערכת בחירות סוערת. לצערנו הרב התרגלנו במקומותינו להשמיץ, לפגוע, להעליב ולראות בעיקר את הרע שיש בשני ולא את הטוב. כמובן שבמערכה כזו, גם מתקבל הרושם המוטעה שהכל שחור במדינה. שום דבר אינו פועל כסדרו ויש להתחיל מהתחלה", אמר בן דהן.

לדבריו, "עכשיו אחרי הבחירות אנחנו יכולים לומר את האמת. יש לנו 'ארץ נהדרת', לא ההיא מתוכנית הטלוויזיה. תוחלת החיים כאן רק עולה, הציבור הישראלי שמח לחיות כאן, אנחנו במקום ה – 11 במדד האושר בין מדינות העולם. הכלכלה משגשגת, אנחנו מובילים את העולם בתחומים ביטחוניים רבים ובטכנולוגיות שונות. יש כמובן גם מה לשפר ולתקן, אך בוודאי שיותר מחצי הכוס מלאה".

"בערב שבת הקרובה נסב כולנו לשולחן הסדר, עם הדוד שהצביע א' , עם הבת שהצביעה ב' , עם האחות שהצביעה ד' , ועם הסבא שכבר שנים מצביע ל-ח', וכפי שאנחנו משפחה אחת ומאוחדת סביב שולחן הסדר, חשוב לזכור שכולנו עם אחד ומאוחד, שרוצה בטובת המדינה, בטובת העם ובטובת הארץ", הדגיש בן דהן.

"ובנימה אישית, הכינוס היום הוא הזדמנות עבורי להיפרד מכם, עובדי משרד הביטחון היקרים. אני רוצה להודות לכולכם באופן אישי, על העזרה, הסיוע, והעצה הטובה שקיבלתי מכם במשך כמעט ארבע שנים. הייתה לי הזכות הגדולה להכיר ולהוקיר את פועלכם, את המסירות והמקצועיות הרבה, בה אתם פועלים למען ביטחון ישראל. אני מאחל לכם שתזכו להמשיך ולהוביל את המשק הביטחוני בחדשנות, בתעוזה, בפיתוח ובחיזוק בטחונה של מדינת ישראל היקרה לנו. כי באמת אין לנו ארץ אחרת", חתם בן דהן את דבריו.