שואב אבק אלחוטי רוידמי – משפרים את הנראות בבית

שואב אבק אלחוטי הוא המילה האחרונה ומשאיר מאחור את השואב הרגיל ונותן את מקום הכבוד לשואב שמנוטרל מחוטים.

תוכן שיווקי , י"א בניסן תשע"ט

שואה אבק אלחוטי
שואה אבק אלחוטי
Roidmi - רוידמי ישראל

שואב אבק אלחוטי רוידמי – משפרים את הנראות בבית

שואב אבק אלחוטי הוא מוצר חשוב בכל בית. זה כבר לא חדש, המון מכשירי חשמל עוברים לקדמת הבמה בזכות היכולת שלהם להשתחרר מהכבלים האישיים.

שואב אבק אלחוטי הוא המילה האחרונה ומשאיר מאחור את השואב הרגיל ונותן את מקום הכבוד לשואב שמנוטרל מחוטים. לקראת החגים, רוידמי – מגדירים מצוינות בניקיון מציעים לכם את מבחן העבודה הטובה ביותר.

אז במי תבחרו? מבחני התוצאה האחרונים של רוידמי ביחס למתחרים מציבים אותה בראש הטבלה הן בזכות עצמת השאיבה (18350 A והן בזכות זמן הטעינה הקצר – (שעתיים וחצי ). כמו כן, רוידמי מציגים בפניכם את כוח היניקה הגדול ביותר מכל שאר המתחרים ( 109W) ועכשיו? למבחן השאיבות.

מי שואב מהר יותר – בחירת שואב אבק אלחוטי

אם פעם היה נהוג לבחור שואב אבק אלחוטי רק על פי עצמת השאיבה שלו, שהרי היום, מתווספים יותר ויותר פרמטרים קריטיים כגון מבנה המכשיר, אביזרים אשר לפיהם ייפול דבר. כאמור, עצמה זה דבר חשוב, מאידך, איכות המוצר מורכבת מכמה וכמה דברים במטרה להשיג שואב אבק שגם מסלק נגעים וגם איכותו נשמרת לטווח הארוך.

אז איך באמת בוחרים? שואבים מצוידים במברשות מסתובבות משוחררות אשר מטרתן לגרוף בחוזקה את כל הלכלוך שעמד בדרכן. בכדי להבין על מה אנחנו מדברים, התמקדנו בשואב האבק האלחוטי של רודימי ופיזרנו על הרצפה כמות של 100 גרם גרגירי אורז. בעוד האורז פוזר לאורך של מטר לפחות, שאב המיצג של רוידמי את כל הכמות בפחות מעשר שניות אל תוך מיכל אשפה שיכול היה להכיל הרבה יותר מ100 גרם אורז.

במבחן השימוש עצמו, עסקנו ביכולת של שואב אבק אלחוטי להתאים לכמה וכמה פעולות בזמן הקצר ביותר. שואב האבק של רוידמי, נאה בחיצוניותו אבל בו זמנית מככב בזכות היכולת להשתמש בו בצורה נוחה ויעילה. בעוד שאר השואבים מציגים דגמים מוגבלים ומסורבלים, התצורה של רוידמי, מאפשרת להגיע בו זמנית גם למקומות שקשה לנקותם ללא עזרים מצטרפים.

רוידמי – כל היתרונות של שואב אבק אלחוטי

העם אמר את דברו, שואבי אבק מיושנים נשארים מאחור ונותנים את מקום הכבוד לשואבים המתקדמים בשוק הישראלי. נוח יותר ברחבי הבית, נוח יותר ברכב, לא צריך להזיז שום כבל או להסתכן בנגישות למים וההפעלה זמינה וקלה יותר.

ביחס לשאר שואבי אבק אלחוטיים המוצגים בשוק הפתוח- השואב של רוידמי ניחן במשקל נשיאה קל, מבנה נוח וכך גם אפשרות לתמרן בין משטחים שונים בכל עת. בסיכומו של דבר, שואבי האבק האלחוטיים של רוידמי הם בהחלט האמירה האחרונה בשוק הישראלי והם בדיוק התשובה למה שאתם צריכים.

אז אם גם אתם שואפים לבית נקי ונראות מושלמת בפחות זמן תנו לרוידמי לעשות את העבודה בשבילכם- רוידמי, ביקשתם, קיבלתם!