שקד: המהפכה שהתחלנו לא תיעצר

שרת המשפטים איילת שקד פרסמה הערב (שלישי) פוסט בעקבות ההודעה הרשמית על תוצאות הבחירות, בו הודתה לפעילים ולשותפה לדרך, נפתלי בנט.

ערוץ 7 , י"א בניסן תשע"ט

איילת שקד
איילת שקד
צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

שרת המשפטים איילת שקד, יו"ר מפלגת הימין החדש, פרסמה הערב (שלישי) פוסט פרידה בעקבות ההודעה הרשמית על תוצאות הבחירות לכנסת.

"חברים, תומכים ופעילים יקרים, תודה רבה. אתם מדהימים, אידיאליסטים אמיתיים שכל מפלגה היתה שמחה לשכמותכם.

רוח הלחימה של מאות המתנדבים שהגיעו מכל הארץ ריגשה אותי מאד ועודדה אותי בימים לא קלים. חלק מהממצאים תוקנו ע"י ועדת הבחירות. קלפיות בהן נמצאו אי סדרים משמעותיים וחשד לפלילים הועברו לוועדת הבחירות וממנה לחקירת משטרה, אולם אין בסמכותה לפסול אותן. אנחנו מקבלים את דין הבוחר וממשיכים הלאה.

אני אופטימית. אני מאמינה גדולה בדמוקרטיה הישראלית ואני אסירת תודה שניתנה לי הזכות לשרת את מדינת ישראל בכנסת ובממשלה. כל יום בשבתי כשרת המשפטים הזכרתי לעצמי שאני שרת המשפטים של מדינה יהודית ריבונית בארץ ישראל.

אני מודה לשותפי לדרך השר נפתלי בנט על דרך מופלאה, ערכית ואמיתית.

בשנים האחרונות תרמנו להסטת הספינה הישראלית ימינה ברבדים רבים. אני מקווה שהיא תמשיך לשוט בכיוון הנכון. לראשונה הציבור בישראל הצביע ימין וקיבל ימין במלא מובן המילה, ואני מאמינה שהמגמה הזו תימשך. שינינו את השיח משיח של פינוי לשיח של הסדרה. משיח של משפטיזציה לשיח של משילות. משיח של התרפסות לשיח של תעוזה. משיח של קבלת המציאות כפי שהיא לשיח של שינוי המצב הקיים. הרוח החדשה שהבאנו לממשלת ישראל תמשיך לנשוב.

אני אופטימית. המהפכה שהתחלנו לא תיעצר. היא תמשיך ביתר שאת, פשוט כי אי אפשר אחרת.

אני גאה ששירתי את עם ישראל כנבחרת ציבור וכשרת המשפטים בתקופה כה ייחודית בהיסטוריה היהודית. ריבונות יהודית איננה דבר מובן מאליו. זכינו ליטול חלק בתקומת העם היהודי בארצו.

אני מבטיחה שאמשיך לשרת את הציבור בישראל בכל מקום אשר אפנה, באהבה ובמסירות.

חברים, פעילים ותומכים יקרים, תשמרו על קשר.

אני מאחלת לכם חג חירות כשר ושמח.
ניפגש אחרי החג.

אוהבת אתכם מאד,

איילת"