שלושה מחזורים לסיום: מאמן חדש בחיפה

אחרי שמאמנם לקח אחריות והתפטר לאחר שלא ניצח כבר 11 משחקים רצופים, ושלושה מחזורים לסיום העונה מינתה הפועל חיפה מאמן חדש

נרי וייס , י"ב בניסן תשע"ט

כדורגל
כדורגל
Thinkstock

שלושה מחזורים נותרו לסיום עונת 2018/19 בליגת העל בכדורגל ובהפועל חיפה לא לוקחים סיכונים. יומיים אחרי שהודיע שרון מימר על התפטרותו מאימון הקבוצה, לאחר שלא הצליח לנצח כבר 11 משחקים רצופים, הערב (רביעי) הודיעה הקבוצה האדומה מהכרמל על מינויו של מאמן חדש - השלישי העונה.

כזכור, את העונה הנוכחית פתח על הקווים בצד האדום של הכרמל ניר קלינגר. אחרי שהוביל את הקבוצה בעונה שעברה לזכיה בגביע המדינה בכדורגל על חשבונה של בית"ר והתמודד כמעט עד לסיום העונה על תואר האליפות, פתח קלינגר את העונה היטב כשזכה גם בתואר אלוף האלופים על חשבונה של האלופה מבאר שבע.

מספר משחקים אחר כך, הודיע במפתיע קלינגר על התפטרותו מאימון החיפאים, כשזה בחר לעזוב לטובת אימונה של בית"ר ירושלים שפיטרה את גיא לוזון.

את מקומו של קלינגר תפס מאמן בית"ר ומכבי פתח תקווה לשעבר, שרון מימר. מימר הצליח לייצב את החיפאים ולהשיג תוצאות טובות כשהיה במרחק נגיעה מכניסה אל הפלייאוף העליון. לצערו ברגע האחרון כשל זה במשימה להעפיל לפלייאוף העליון ומאז למעשה לא הצליח לחזור למסלול הניצחונות, אחרי הפסד נוסף, לקריית שמונה במחזור האחרון, ומשחק 11 ברציפות ללא ניצחון, הודיע מימר על התפטרותו מאימון הקבוצה.

את מקומו של מימר יתפוס כעת חיים סילבס שפוטר מאותה קריית שמונה רק בסוף חודש דצמבר האחרון, כשזה חתם בשורות הפועל חיפה עד לתום עונת המשחקים הבאה, עונת 2019/20.

סילבס, בן ה-43 יוצג מחר במסיבת עיתונאים יחד עם הבעלים יואב כץ ולאחר מכן יעביר את אימון הבכורה בבית נגלר, כל זאת שלושה מחזורים לסיום העונה. האם מי שנחשב עד לא מזמן לאחד מהמאמנים המבטיחים בכדורגל הישראלי ונכשל בקריית שמונה, יצליח לחזור לבמות הגבוהות של הכדורגל הישראלי כבר בקרוב?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il