אשל עזר מסביר: איך בחברת ביהיפ עוזרים לכם למנף את עצמכם

בואו ללמוד ממי שהקים ומנהל את סניף ישראל של חברת ביהיפ העולמית את ההצלחה

תוכן שיווקי , י"ג בניסן תשע"ט

עסקים. אילוסטרציה
עסקים. אילוסטרציה
צילום: iStock

אשל עזר מדבר כל הזמן על הדרך למנף את ההצלחה האישית, להשיג ביטחון כלכלי, ולא בעוד אי אילו שנים, אלא איך לתת לרגע הזה לקרות כאן ועכשיו.

יש לא מעט אנשים שמספרים על חלומם הגדול לקנות דירה אבל למרות שהם חוסכים וחוסכים זה לא קורה. אתם בטח מכירים את זה, בטח ניסיתם כמה וכמה פעמים להתיישר מהמינוס, אבל המצב רק הלך והחמיר.

בואו ללמוד ממי שהקים ומנהל את סניף ישראל של חברת ביהיפ העולמית, את ההצלחה ובדיוק בגלל זה, מציע לכם כמה עצות ולא שוכח לדבר על שיווק רשתי עם תוצאות. הרשות נתונה ורק אתם יכולים להניע את חייכם קדימה- עכשיו, זה תלוי בעיקר בכם ובכמה זמן תרצו להשקיע בדבר הזה שנקרא שיווק חכם. כאן אנו עוזרים לכם להרים את הכפפה ולהתקדם בצעדים בטוחים אל ההצלחה.

אשל עזר ביהיפ ישראל – שיווק רשתי עם כוח לשינוי אמתי

אשל עזר מזכיר לנו בגישתו את הציטוט הבא: "מה שאתה מקבל מלהשיג את המטרות שלך הוא לא חשוב כמו מה שאתה הופך להיות מלהשיג את המטרות שלך" – על המשפט הזה אחראי הסופר והמשורר הנרי דייוויד תורו .

הנרי הוכיח כי גם סופרים ומשוררים יכולים לצאת מהקופסא ולחשוב אחרת ועכשיו, לשאלת השאלות, איך זה שאנשים מסוימים מרווחים כפול ביחס לאנשים אחרים? א' עבדה בעבודה שלא אהבה, היא הרגישה לא מוערכת ותקועה במקום. לצד כל מיני קולגות שהתקדמו בחייהם א' הרגישה החמצה עד הרגע בו פגשה את החברים של בי היפ. בשלב הזה, הצליחה א' באופן טבעי את הפלטפורמה שממשה את מי שהיא באמת. היא התחילה להשפיע על לא מעט אנשים אבל בעיקר, להרגיש מוערכת ומתוגמלת בדיוק כפי שתמיד חלמה.

לאחר שנגע בהצלחה, החליט אשל עזר לקחת את יכולותיו ותכונותיו האישיות ולתת הזדמנויות לאחרים שחיפשו מימוש עצמי בדיוק כמו א'. כך למעשה , נוצרה לה חברת בי היפ ומעניקה בהצלחה ליווי שוטף, לימוד בנושא שיווק אונליין והכרות עם השוק הפתוח. נכון להיום, כמו א' יש רבים שרצו ואף בנו בסיס לקוחות אותו הם מצליחים לשמר עד עצם היום הזה.

בי היפ עוזרים לכם להצליח בצעדים בטוחים

אשל עזר מנהל בי היפ ישראל, בעצם פותח בפניכם אפשרויות ממשיות להיות מי שאתם רוצים בעולם שיווקי תחרותי על כל המשתמע מכך. באמצעות קונספט מבודל וחדשני של פרסום באינטרנט לא תוכלו לפספס שום לקוח ובפרט, לקוח פוטנציאלי שהוא המקור להצלחה שלכם. אז איפה הלקוחות הנכונים פוגשים אתכם? לביהיפ יש את כל האפשרויות ללמד אתכם כיצד ליישם פרסום אינטרנטי בשימוש רשתות חברתיות, אינסטגרם, יוטיוב ועוד.

ביקור אחד באתר הבית של ביהיפ יגלה לכם את כל האפשרויות שעומדות בפניכם החל מגמישות וכן עבודה מכל מקום מתי ואיך שאתם באמת צריכים ורוצים. רוצים להיות חלק מצוות מנצח שכבר הצליח לשנות את חייו ? זה הזמן לבקר באתר של בי היפ ולהיות חלק מהצלחה בלתי מתפשרת.