דוברת חדשה לעיריית בית שמש

דפנה כהן נוריאל תכהן כדוברת העיר בית שמש. בעבר שימשה כמנהלת אגף תקשורת בהתאחדות חקלאי ישראל וכממלאת מקום דובר ההסתדרות.

ערוץ 7 , כ' בניסן תשע"ט

דפנה כהן נוריאל
דפנה כהן נוריאל
צילום: דוברות

דפנה כהן נוריאל נבחרה לכהן כדוברת עיריית בית שמש.

כהן נוריאל, נשואה ואם לשני ילדים, בעלת תואר ראשון בהצטיינות יתרה במדעי המדינה ותקשורת ובעלת תואר שני בדיפלומטיה מאוניברסיטת תל אביב, הינה בעלת ניסיון של למעלה מ-19 שנה בתחום הדוברות, יחסי ציבור, תקשורת וניהול משברים.

בחמש השנים האחרונות מכהנת כהן נוריאל כמנהלת אגף הדוברות, תקשורת, פרסום, שיווק, ניו מדיה והסברה והממונה על קשרי ממשל ורגולציה של התאחדות חקלאי ישראל ושל תנועת המושבים בישראל ואף קיבלה את פרס ‘פורצת דרך בחקלאות בתחום התקשורת׳ על הובלת מאבקי החקלאים.

לפני כן כיהנה כסגנית וכמ״מ דובר ההסתדרות וניהלה את מערך דוברות ההסתדרות לרבות דברור שוטף של דוברות הארגון, ניהול משברי עובדים, דברור שביתות במשק, תקציבי מדינה וחוק ההסדרים ועוד.

בנוסף כיהנה כדוברת אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, דוברת ראש עיריית אשדוד לשעבר ותפקידים נוספים במגזר הציבורי. כהן נוריאל אף זכתה פעמיים להיות לאחת מ-120 המנהיגים הצעירים היהודים בעולם של ROI.

ראש עיריית בית שמש, ד״ר עליזה בלוך: "שמחה על כניסתה של דפנה לניהול מערך הדוברות. אין לי ספק שיחד עם הכוחות המעולים שבעיר ועם יכולותיה המדהימות של דפנה נצליח להביא את הבשורה המיוחדת של בית שמש בצורה ובדרך הטובים ביותר".

כהן נוריאל אמרה: ״אני רואה ציווי ושליחות להוביל את מערך הדוברות וההסברה של העירייה ולחזק הסברתית את כל רבדי החברה בבית שמש. אני שמחה על הזכות שניתנה לי לדברר עיר כל כך משמעותית בישראל, להסביר את סיפורה של בית שמש ואעשה הכל למען חיזוקה של החברה בבית שמש״.