המזוודה הדקה בעולם

מזוודה שיודעת להתקפל לעובי מינימלי של 5 ס"מ בלבד, שוקלת רק 2.1 ק"ג ויודעת להכיל יותר מ-40 ליטרים של כבודה.

קובי פינקלר , כ"ה בניסן תשע"ט

המזוודה הדקה בעולם
המזוודה הדקה בעולם
צילום: יח"צ

עונת הנסיעות והטיולים בפתח וכמו כולנו בעיית המזוודה תופסת יותר ויותר נפח הן בבית והן בשל מגבלות חברות התעופה השונות.

בשל הרגולציות הקפדניות של חברות הלואו-קוסט וצורת התמחור החדשה של חברות התעופה, אנחנו משלמים לעיתים יותר כסף עבור המזוודה מאשר לטיסה עצמה.

מזוודה חדשה, FLEX 21 יודעת להתקפל לעובי מינימלי של 5 ס"מ בלבד, שוקלת רק 2.1 ק"ג ויודעת להכיל יותר מ-40 ליטרים של כבודה, הכל בזכות תכנון מוקפד שממקסם את כמות התכולה שתוכלו לקחת במזוודת עלייה למטוס.

בשנה שעברה השיקה החברה את המזוודות החכמות SOHO, שצוידו בידית משקל מובנית ובסוללה נשלפת, שפתרו לנוסעים בעיות כמו הימנעות מקנסות Overweight או סוללה מרוקנת לאחר נסיעה ארוכה.

סדרת המזוודות החדשה FLEX מבוססת על פטנט המאפשר לקפל את המזוודה לעובי של 5 ס"מ בלבד. תכונה זו מאפשרת לאחסן בקלות את המזוודה במגוון מקומות כמעט בלתי מוגבל וחוסכת בזבוז של שטח אחסון, בעיקר מפני שמזוודה נמצאת בשימוש רק כ-5% מהזמן.

יכולת הקיפול מאפשרת גם לקחת את המזוודה כמזוודה נוספת בתוך מזוודה בינונית או גדולה לטובת הקניות שתעשו במסעות השופינג בחו"ל. תכולתה הענקית מחד, וגודלה התואם גודל מזוודות עליה למטוס מצד שני, מאפשר להביא את כל הקניות חזרה מבלי לשלם עבור שליחת מזוודה נוספת.

החלקים הקשיחים של המזוודה עשויים פוליפרופילן איכותי המיועד לספוג את תלאות הדרך ומונע שברים וסדקים בגוף המזוודה. חלק הבד המחבר בין שני החלקים הקשיחים מאפשר את הקיפול בעת האחסון, אך בעיקר מאפשר התאמה של המזוודה למידות מזוודת עלייה למטוס בקרב 95% מחברות הלואו-קוסט בעולם.

בעוד שלכל חברת תעופה יש גודל משתנה של המזוודה המותרת לעלייה למטוס, המידה שמשתנה תדיר בין החברות היא מידת העומק הנעה בין 20 ס"מ ל-25 ס"מ, במזוודת FLEX מידה זו גמישה ולכן מתאפשרת התאמה לכלל החברות.

למזוודה שני גלגלים, ידית טרולי וכיס חיצוני המיועד לאחסון כרטיס הטיסה, הטלפון הנייד או בקבוק מים קטן. הקולקציה הראשונה כוללת 5 שילובי צבעים הכוללים רוכסנים בצבעי טורקיז, ירוק מנטה, ורוד ואורנג'.

מנכ"ל החברה אייל אזולאי מסביר שגודלה מאפשר התאמה למידות מזוודת עלייה למטוס בקרב 95% מחברות הלואו-קוסט בעולם.

בעוד שלכל חברת תעופה יש גודל משתנה של המזוודה המותרת לעלייה למטוס, המידה שמשתנה תדיר בין החברות היא מידת העומק הנעה בין 20 ס"מ ל-25 ס"מ, במזוודת זו מידה זו גמישה ולכן מתאפשרת התאמה לכלל החברות.