אושר מתחם מסחר ענק בפרדס חנה-כרכור

המומחים מעריכים שצפויה עלייה במחירי הדיור ויש מי שכבר מתארגן כדי לא לפספס את ההזדמנות.

תוכן שיווקי , כ"ז בניסן תשע"ט

קרקע להשקעה
קרקע להשקעה
istock

לאחר ההכרזה של המועצה האזורית פרדס חנה על הפשרת המתחם המסחרי בסמוך לקרקעות המועצה, ניתן להגדיר את הקרקעות בפרדס חנה כטובות ואטרקטיביות ביותר.

אחת הראשונות שזיהו מגמה זאת היא החברה טופ-השקעות אשר רכשה מבעוד מועד קרקעות באיזור המתחם שאושר במחירים נמוכים, כך שאם יש ברשותכם 109,000 ש"ח אתם יכולים לקפוץ על הגל ולזכות במחירים חד פעמיים מהחברה.

למרות הביטחון הגדול וההיתכנות לתשואה גבוהה היה לנו חשוב לשאול כמה שאלות את מנכ"ל החברה:

אם מחירי הקרקעות באיזור כבר עלו במאות אחוזים, האם יש צפי לעלייה נוספת?

"חד משמעית, מחירי הקרקעות היום מנותקים לגמרי מהפוטנציאל הענק שיש כאן, ורק לאחרונה היינו עדים להתרחשות דרמטית שתשפיע עוד יותר על המחירים – הופשר מתחם מסחר ענק של קניות במרחק מטרים בודדים מהשטח, חשוב לציין למתחם ייעוד זהה כמו לקרקעות שלנו, לכן הפשרה בהחלט תהיה וכמובן שתהיה עליית מחירים מטאורית ביחס למה שנמכר היום".

האם ניתן עדיין לעלות על ה"גל" ולהינות מפירות ההשקעה שלכם?

"כמובן, אם יש ברשותך 109 אלף ש"ח פנויים להשקעה, ניתן להשקיע באותם קרקעות אותם רכשנו בסמוך למתחם. אני חייב לציין שנשארו יחידות קרקע אחרונות להשקעה, אך כרגע זה עוד אפשרי.

חברת טופ-השקעות לא מבצעת השקעות בלי שקלול כל הגורמים אשר יביאו את ההשקעה שלה למשגשגת ולאפשרות שהקרקע אותה היא קונה תקרא – "קרקע מניבה", לכן החברה בדקה את האיזור, את אחוזי ההתפתחות וההגירה החיוביים ושאר תוכניות עירוניות, בהתחשב בעבודה הזאת מדובר בעסקה משתלמת מאוד לכל הצדדים, בעלת אפשרות לתשואה גדולה מאוד".

פרדס חנה כרכור – בתנופה מתמדת

אז למרות ששוק הנדל"ן בארץ מפתיע חדשות לבקרים בשיאים חדשים, ורכישה הפכה למטלה מורכבת המחייבת כיסים עמוקים במיוחד, אפשר עדיין להשקיע בנדל"ן ולהצליח.

חברת טופ-השקעות, הקיימת מעל לעשור, מציעה את אחד המתחמים הנדירים באזור פרדס חנה – כרכור, אשר עלפי התמ"א הארצי עתיד לעמוד בפני פיתוח מהיר ובקרוב.

פרדס חנה-כרכור הפכה ליעד מאוד פופולארי בקרב משפחות רבות אשר בחרו בה כמשכנם בעיקר בשל האוכלוסיה הצעירה שלה. מדובר בישוב צעיר, קהילתי שנמצא בתנופת פיתוח שלא נראתה זמן רב בארץ, המסעדות ומקומות הבילוי שבו הם רק קצה המזלג.

כמו כן, הימצאותה של פרדס חנה בקרבת כבישים מרכזיים כגון כביש 6 וכביש 4 ותחנת הרכבת המקומית גם כן שיחקה לידיה של המועצה והפכו אותה ליעד מושלם למגורים.

במידה ותרצו לקחת חלק מהשקעת השנה בפרדס חנה כרכור לחצו כאן

הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית