להקת שלוה בקליפ רשמי:הדלת תהיה פתוחה

ציון דרך משמעותי במסע המוסיקלי של הלהקה, נרשם הבוקר עם יציאת הסינגל הראשון המקורי של הלהקה – "הדלת תהיה פתוחה".

קוביס , א' באייר תשע"ט

הדלת תהיה פתוחה
הדלת תהיה פתוחה
עטיפת הסינגל

להקת שלוה - הדלת תהיה פתוחה (קליפ רשמי)

להקת שלוה אשר חברים בה אמנים עם מוגבלויות, פועלת מזה 13 שנה במסגרת ארגון שלוה. הפריצה הגדולה לתודעה הציבורית הגיעה בעקבות השתתפותם בתוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון".

מידי שבוע הלהקה הצליחה לעלות את הרף בביצועים מדויקים ומרגשים והוכיחה שכשמאמינים במישהו ומשקיעים ביכולות שלו – הכל אפשרי. לאחר פרישתה מהתוכנית הלהקה הוחתמה בטדי הפקות ומופיעה בארץ ובעולם.

"ההצלחה שלנו לא נולדה כך סתם ולא בין לילה. היא צמחה, לאט לאט, מתוך הכישרונות בהם בורכנו ומתוך האמונה העצומה של ארגון שלוה, העמותה המובילה בישראל לטיפול באנשים עם מוגבלויות ומשפחותיהם, שכל אדם זכאי לכבוד, שילוב חברתי ומיצוי הפוטנציאל האישי שלו. ללא הבדלי דת או מין, אמונה או השקפה, כל מי שמגיע אל הבית שלנו זוכה להזדמנות שווה לפרוח, לפרוש כנפיים ולהמריא"

דוגמא מדהימה לכך וציון דרך משמעותי במסע המוסיקלי של הלהקה, נרשם הבוקר עם יציאת הסינגל הראשון המקורי של הלהקה – "הדלת תהיה פתוחה".

הקליפ לשיר בבימויו של אלעד וייסמן הושק באופן חלקי לפני שבוע כחלק ממהלך חברתי ציבורי רחב לשילוב אנשים עם מוגבלות במסגרות משותפות בקהילה וביוזמת בנק הפועלים, ארגון שלוה, החברה למתנ"סים ובתמיכת Youtube. המהלך, בהשתתפות ארגונים חברתיים הינו ראשון מסוגו והוא יימשך בשבועות הקרובים באתרים רבים וב-YouTube תחת המיתוג #הדלת_פתוחה_לכולם. מסקר שערכה החברה למתנ"סים לפני כשנה אשר בחן את מידת הנכונות של הורים לכך שילדיהם ישתתפו בפעילות שבה ישתתפו גם ילדים עם מוגבלויות, עולה כי רק כ-10% מההורים הביעו נכונות מלאה לכך. לכ-90% מההורים הפריע במידה כלשהי שילדם ישתתף בפעילויות חברתיות מסוימות ביחד עם ילדים עם מוגבלויות. על מנת להמחיש את משמעות ממצאי הסקר, רק צופה אחד מתוך עשרה צופים שניסו לצפות בקליפ הצליחו לצפות בו – בהתאמה לממצאי הסקר המשקף את מידת הנכונות הקיימת לשילובם של אנשים עם מוגבלויות בחברה הישראלית.