"לינור לא כועסת, הסערה עשתה טוב לעסקים"

יפית אטיאס שמחזיקה בחנות מקוונת עם לינור אברג'יל, מספרת כי חברתה הטובה לא לקחה ללב את המתקפה נגדה. "אישה עצמאית, חזקה ויפה".

ערוץ 7 , ח' באייר תשע"ט

יפית אטיאס
יפית אטיאס
Photo by Nati Shohat/Flash90

יפית אטיאס, בתו של רמי לוי וחברתה הקרובה של לינור אברג'יל, מספרת כי אברג'יל לא כועסת ולא לוקחת ללב את המתקפה נגדה בעקבות כיסוי הראש שחבשה כמנחת טקס הדלקת המשואות.

בראיון לעיתון ''ידיעות אחרונות'' אומרת אטיאס כי "ללינור אין שום כעס על המהומה שנוצרה סביב ההופעה שלה בטקס הדלקת המשואות".

השתיים מחזיקות יחד בחנות האופנה המקוונת LYA שהקימו לפני קצת יותר משנתיים, ''כל הבאז הזה רק עשה לנו טוב לעסקים. לא התכוונו לצאת עם אמירות ומסרים לגבי תפיסת העולם האופנתית שלנו דווקא בטקס משואות, אבל יצא ככה בעקיפין בגלל שהשביס של לינור לא ירד מהכותרות מאז הטקס", אומרת אטיאס.

"החזון שלנו היה לאפשר לכל אישה, מאמינה או לא מאמינה, מכל שכבות האוכלוסייה, לרכוש בגדי נשים מעוצבים וצנועים וכן אביזרים במחירים שפויים", אומרת אטיאס.

היא מספרת על עלייה במכירות באתר בעקבות סערת השביס. "בדיוק עכשיו סיימנו להעלות לאתר את כל קולקציית הקיץ, והבלגן סביב השביס של לינור רק עשה טוב לעסקים. בבדיקה שעשינו שתינו אתמול, הביקוש בקטגוריית מטפחות הראש טיפס, ויש לנו כבר מחסור בדגמים מסוימים. את תופסת אותי בדיוק כשאנחנו מחדשות מלאים".

אטיאס בת ה-36 מוסיפה ''כמו שלינור התלבשה לטקס המשואות זה משהו שכל אישה יכולה ללבוש, ולדעתי זה גם מה שצרב למי שצרב ועורר את כל המהומה מסביב. יש אנשים שלא הצליחו להתמודד עם היציאה של לינור מהשבלונה שבתוכה רגילים לראות אישה דתייה. נכון, נשים דתיות רוצות להתלבש צנוע ומכובד, אבל מי החליט שצנוע ומכובד זה אומר לוותר על הסטייל?

"אז לינור לא ויתרה על הסטייל, והלכה כמו שהיא מרגישה, עם המטפחת על הראש, וזה בעיניי רק מעצים את איך שהיא נראית ומוסיף ללוק שלה. תראי איזה יופי השיער האסוף במטפחת חשף את תווי הפנים היפים שלה".