אל על המריאה לסן פרנסיסקו

חברת התעופה אל על השיקה את הטיסות הישירות החדשות מישראל לסן פרנסיסקו בארה"ב.

עדו בן פורת , ח' באייר תשע"ט

גונן אוסישקין, הרב ישראל מאיר לאו ומיקי שטרסבורגר
גונן אוסישקין, הרב ישראל מאיר לאו ומיקי שטרסבורגר
צילום: סיון פרג'

טיסת הבכורה של אל על מתל אביב לסן פרנסיסקו (LY019) במטוס הדרימליינר "חיפה" יצאה לדרכה אמש.

הטיסה כוללת פעילות Chef on board בניצוחו של שף החברה שחף שבתאי, אשר חילק לכל הנוסעים ספר מתכונים מיוחד ויציע להם לאורך הטיסה הפתעות קולינריות.

רגע לפני ההמראה של טיסת הבכורה התקיים בטרקלין "המלך דוד" ובשער העלייה למטוס טקס גזירת סרט כמיטב המסורת בהשתתפות הנהלת אל על ובמעמד הרב הראשי לישראל לשעבר הרב ישראל מאיר לאו.

עם השקת הטיסות ליעד החדש תפעיל אל על טיסות ישירות לשבעה יעדים בצפון אמריקה: ניו יורק (JFK ו-EWR), טורונטו, בוסטון, מיאמי, לוס אנג'לס וסן פרנסיסקו.

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, הזמין את הרב לאו לעמוד לצידו במהלך הנאום ואמר "סן פרנסיסקו מבחינתנו היא הגשמת חלום. טיסת הבכורה שתצא עוד מעט תהיה על מטוס הדרימליינר חיפה עם צביעה מיוחדת של איורי סן פרנסיסקו ולאס וגאס, זה מטוס מדהים, אין מטוסים כאלה בעולם.

''סן פרנסיסקו זה נתיב מספר 7 של אל על לצפון אמריקה ושנה הבאה לאחר שנשיק את אורלנדו ושיקגו כבר נהיה עם 9 קווים לצפון אמריקה - ועל נאמר 'אמריקה היא שלנו', כמו הקמפיין החדש של החברה שיעלה בקרוב", הוסיף המנכ''ל.

הרב לאו בירך ואמר "לצערי מסקר שהתפרסם לאחרונה עדיין נשאר המצב שבגולה יש יותר יהודים מאשר בישראל ולמעשה חברת אל על היא המקשרת בין היהודים בחו"ל ובארץ. אני רוצה לאחל לכולם צאתכם לשלום ושובכם לשלום. ובעיקר אני מאחל הצלחה גדולה למנכ"ל ולכל העובדים. תעלו מעלה מעלה לפסגות חדשים".