רני רהב לרוגל אלפר: תתבייש לך! אדם בזוי

איש יחסי הציבור רני רהב משיב לאיש השמאל הקיצוני רוגל אלפר שכינה את ערוץ 7 "אתר פאשיסטי" והשתלח באיש העסקים היהודי סילבן אדמס.

רני רהב , ט' באייר תשע"ט

רני רהב
רני רהב
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

מר רוגל אלפר הנכבד, צר לי אבל אתה כותב על אדם שאתה לא מכיר.

א. יהודי שעלה לישראל עם המיליארדים שלו ב. יהודי שלא עשה על חשבונך או על חשבון ישראלי אחר שקל אחד ג. יהודי שעשה עליה ד. ישראלי שתרם לבית החולים וולפסון, הוא תרם ולא אתה! אתה אפילו לא יודע שיש כזה בית חולים.

ה. ישראלי שהביא את הג׳ירו ד׳איטליה לישראל מתוך רצון ש-130 מליון אנשים בעולם יחשבו טובות על המדינה שלך. חושב שהיא מדינת אפרטהייד שאתה חושב שהיא פאשיסטית. ו. אולי מר אלפר, תצא אתה מכאן לקנדה במקום העולה החדש סילבן אדמס שעושה יום יום שעה שעה למען המפעל הציוני

ז. כנראה שלא ביקרת בדרום אפריקה בזמן האפרטהייד אחרת אני לא מבין את ההשוואה. אנו רחוקים מאפרטהייד. ח. אולי תבין שאנו לא פאשיסטים אלא עם נאור שמנסה לחיות כאן לאור האויבים מקצה לקצה ט. של נעליך מעל רגליך כשאתה מדבר על אזרח ענק ציוני ומדהים כמו סילבן.

תלמד - יש כאן מליוני אזרחים טובים כמוהו, אני מציע לך הצעה ידידותית - צא מכאן למדינה שהיא לא מדינת אפרטהייד או מדינה שהיא לא פאשיסטית. צא לנו מהחיים.

אני משוכנע שתתחנן לחזור לכאן. תתחנן משום שכל מדינה שתבחר היא כאילו דמוקרטית, בתכל'ס תקבל משהו אחר ותתגעגע לכאן... תתבייש לך! אדם בזוי אתה בעצמך וכל מה שאתה מייצג. נ.ב הוא הביא את מדונה לאירוויזיון רק לקדם את ישראל, לא כמוך שמנסה רק להוריד אותה.

סופית: מדונה תופיע באירוויזיון 2019