הסכם טיעון לשחקן שנהג בשכרות

בלמה הרומני של הפועל חיפה, גבריאל תמאש, חתם על עסקת טיעון מקלה בעניינו - חודשיים עבודות שירות, 4 שנות שלילה ומאסר על תנאי

נרי וייס , ט' באייר תשע"ט

עו"ד סטולר, הישג
עו"ד סטולר, הישג
צילום: יח"צ

כמעט חודשיים עברו מאז נעצר בלמה של הפועל חיפה, הרומני גבריאל תמאש. תמאש שנחשב לאחד השחקנים הטובים אצל מחזיקת הגביע לשעבר, נעצר בסוף חודש מרץ כשהוא נוסע במהירות מופרזת וכשבדמו נמצאו כמויות גדולות של אלכוהול.

אחרי ששהה במעצר ובמעצר בית תקופה ארוכה, ללא יכולת להתאמן עם קבוצתו ובטח שלא לשחק במסגרת ליגת העל בכדורגל, היום (שלישי) חתם השחקן הרומני על עסקת טיעון מקלה מאוד שלמעשה סגרה את התיק בעניינו.

העסקה שנסגרה במהירות הודות לעבודתם הקשה של עורכי דינו של תמאש, איתן סטולר ותומר נגולה, מאפשרת לשחקן ששב לאימוני הקבוצה ולמשחקים לפני כשבוע וחצי, שלא לרצות עונש מאסר בפועל ולחזור להתעסק בכדורגל.

על פי עסקת הטיעון, השחקן יבצע חודשיים עבודות שירות, רשיון הנהיגה שלו בישראל ישלל למשך ארבע שנים, יוטל עליו קנס כספי ואף מאסר על תנאי במקרה של עבירה חוזרת.

מדובר בהישג גדול לשחקן ולעורכי דינו כשזה יכול היה לשבת במאסר בפועל, כשעובדת היותו שחקן כדורגל מוכר ופעיל לא הייתה עומדת לזכותו.

עו"ד איתן סטולר אמר עם החתימה על עסקת הטיעון כי "הצלחנו היום לסיים את התיק המורכב של גבריאל תאמאש על הצד הטוב ביותר עבורו. תאמאש יצא עם מינימום ענישה ואנו מקווים שימשיך לשחק ולנצח".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il