התשובה ל''שוברים שתיקה''

שלט חוצות ענק מעל נתיבי איילון מזמין את משתתפי האירוויזיון לסיורים בישראל, בעקבות הקמפיין המכפיש של פעילי ''שוברים שתיקה''.

ערוץ 7 , ט' באייר תשע"ט

אין שתיקה לשבור
אין שתיקה לשבור
צילום: StandWithUs

ארגון ההסברה הפרו ישראלי StandWithUs יפרסם מעל נתיבי איילון שלט חוצות ענק המזמין את משתתפי האירוויזיון לסיורים בישראל.

השלט ייתלה מחר (רביעי) למשך שבוע, כתגובה לשלט של ארגון "שוברים שתיקה" שבחר לנצל את גל התיירים הנכנסים לישראל בעקבות תחרות האירוויזיון כדי לקדם סיורים פוליטיים בחברון.

כזכור, פעילי ''שוברים שתיקה" הציגו שלט שעליו נראית תל אביב ומנגד לה תמונה של גדר הביטחון, על מנת לקדם את הסיורים שהם עורכים בחברון.

על השלט של ארגון StandWithUs יתנוסס המסר "להעז לחלום על שלום, ביטחון ודו-קיום - הצטרפו לסיורים שלנו - ותראו את התמונה המלאה". בתחתית השלט תופיע כתובת אתר האינטרנט של הארגון דרכו ניתן להירשם לסיורים של הארגון בעוטף עזה, גוש עציון ויפו.

שלט החוצות של StandWithUs יציג תמונות של תל אביב המודרנית, תמונות המייצגות שלום וגם תמונה של תלמידי בית הספר מדרום הארץ המסתתרים מירי הטילים מעזה אשר מראה את הצורך בביטחון.

צילום: StandWithUs

מנכ"לית StandWithUs העולמי, רוז רוטשטיין, סיפר "ברגע שנודע לנו על הקמפיין הזה, פעלנו באופן מיידי ובתוך שעה עיצבנו בתגובה שלט חוצות של הארגון המקדם את הסיורים שלנו, שיתנוסס מעל כביש איילון. מעולם לא ולעולם לא ניתן במה להפצת שקרים על ישראל. ארגון 'שוברים שתיקה' בוחרים להטעות את הציבור. אמינות הארגון נפגעה קשות ולא ניתן להם להפיל תיירים ברשת''.

מנכ"ל הארגון בישראל, מייקל דיקסון, אמר "שוברים שתיקה עושים ניסיון נואש וציני להסיח את הרוח החיובית של האירוויזיון המגיע להתארח בישראל כדי להשמיץ את ישראל. האמת היא שאין שתיקה לשבור.

בזמן שארגון 'שוברים שתיקה' בוחרים להציג נקודת השקפה חד-צדדית ופוליטית, אנו בוחרים להציג מצב פתוח וגלוי, וכיצד ייראה העתיד בשלום ובביטחון לכל. אני בטוח שהתיירים ייהנו בישראל ויזכו לראות את החברה המגוונת והמיוחדת שלנו, וכיצד ישראל מהווה מגדלור של אור במזרח תיכון סוער", הוסיף דיקסון.