לא ייאמן: השירותים מתחת למים

מסעדה ביפן החליטה על אסטרטגיה חדשה למשוך לקוחות - להפוך את השירותים לאטרקציה

מתנאל ראט , י' באייר תשע"ט

חוויה מהמעמקים
חוויה מהמעמקים
צילום: iStock

למרות שכולם צריכים להגיע לשם מתישהו, חדר השירותים הוא לא תמיד המקום המעניין ביותר בבית.

מסעדה ביפן החליטה לשנות את המצב ולהפוך את הביקור בבית הכסא לחוויה של ממש.

מסעדת Hipopo Papa ביפן לא תמיד היתה כל כך פופולרית, אבל לאחר השיפוץ הנרחב שנעשה בשירותים היא הפכה לאחת המסעדות המבוקשות במדינה. מנהל המסעדה הגיע למסקנה שאם המבקרים לא מגיעים בשביל האוכל, אולי הם יגיעו דווקא בשביל השירותים. הוא החליט לסגור למשך תקופה קצרה את שירותי הנשים ולעשות שם שיפוץ נרחב.

השיפוץ לא היה פשוט והמנהל השקיע בו למעלה מרבע מיליון דולר, אבל ההשקעה השתלמה. בין תאי השירותים נבנה אקווריום ענקי המאכלס דגים אקזוטיים מסוגים שונים ואף צבי ים גדולים. לטענת המנהל, החוויה בכל שירותים צריכה להיות כמו במסעדה- מרגיעה כאילו נמצאים בלב האוקיינוס.


תאי השירותים הייחודיים התפרסמו בעולם והתוצאות לא איחרו לבוא. האקווריום הפך את המסעדה להצלחה ענקית כאשר תיירים מכל רחבי העולם מגיעים אליה כדי לבקר בשירותים, ועל הדרך גם לאכול קצת. למרות שהפלא הימי נמצא בשירותי הנשים, במקרים שהמסעדה לא עמוסה מדי הצוות מסכים גם לגברים לחוות קצת את מרחבי האוקיינוס.

אבל גם אם מנהל המסעדה חושב שהביקור בשירותי האקווריום מרגיע, יש דווקא לקוחות שחושבים להיפך. לא לכולם נעים ללכת לשירותים כאשר צבי ענק בוהים בכל תנועה שעושים, ויש כאלו שדווקא מתלוננים על התורות הארוכים שיש בשירותי המסעדה.

אז אם גם לכם מתחשק לשפר את חווית בית הכסא שלכם, מוזמנים לקפוץ למסעדה ולקוות שלא יהיה תור ארוך מדי.רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!