בשבע מהדורה דיגיטלית

בזמנכם החופשי

'וואי וואי וואי' היא סדרה חדשה בת שבעה פרקים המתחקה אחר סיפורו של דור ה-Y המושמץ.

, י"א באייר תשע"ט

מתוך הסדרה
מתוך הסדרה
צילום: יח"צ כאן

הסדרה, פרי יצירתם של יאיר אגמון וטל בכר, בוחנת את שוק התעסוקה המשתנה ואת המרדף של צעירים אחרי סיפוק ומשמעות, את הסתירה בכך שהם לא סוגרים את החודש אבל טסים לחו"ל שלוש פעמים בשנה ועוד. החל משלישי הבא ב'כאן'.

***

עונת הדובדבנים הבאה עלינו לטובה תגיע לשיאה בפסטיבל 'דובדבן ביער' שיתקיים ביער יתר בימי שישי כ"ו באייר וד' בסיוון. קטיף דובדבנים עם הפנינג משפחתי, סדנאות יצירה, הטבלת דובדבנים בשוקולד חם, שוק איכרים, מתנפחים לילדים ועוד. פרטים והרשמה באתר תיירות חבל יתיר: www.goyatir.co.il.

***

ביום שלישי תיפתח בהיכל שלמה התערוכה 'זכרתי בלילה שמך' של האומנית אלישבע (אלן) הורוביץ, המשלבת בין אירועים מהעבר וציטוטים מהמקורות ובין תיאורי נוף ארצישראליים. הורוביץ, שעלתה מארצות הברית לפני 33 שנים, כמהה לאותנטיות ומאמינה ביכולתה של האומנות להתעלות מעל לפוליטיקה ולרפא שסעים. ציוריה מוצגים בישראל, בניו יורק, בבוסטון ובסן פרנסיסקו. אוצרת: רחל זיו.

***

פיליפ סנדס, עורך דין ופרופסור למשפטים בלונדון, הוא גם סופר שהחליט לצאת למסע בעקבות ההיסטוריה הטראגית של משפחתו במלחמת העולם השנייה. בדרך הוא גילה את המשפטנים שהגדירו את עבירות הג'נוסייד ופשעים נגד האנושות, את המושל הנאצי של פולין הכבושה ועוד. סנדס טווה יצירה שנוגעת בזיכרון, באשמה ובאחריות. 'רחוב מזרח מערב'. מאנגלית: עודד פלד. הוצאת דביר.

להצעות: ofralax@gmail.com