"המפלגות עדיין על צמרות העצים"

ראש הממשלה נתניהו פתח את ישיבת הממשלה השבועית בברכות לזמר קובי מרימי שייצג את ישראל באירוויזיון, "אתה ריגשת אותנו מאוד".

חזקי ברוך , י"ד באייר תשע"ט

נתניהו בישיבת הממשלה
נתניהו בישיבת הממשלה
צילום: חזקי ברוך

"המפלגות עדיין על צמרות העצים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו פתח הבוקר (ראשון) את ישיבת הממשלה השבועית בהתייחסות לתחרות האירוויזיון שנערכה אמש בתל אביב, ובירך את הנציג הישראלי, קובי מרימי.

"כמו רבים בעם ורבים בעולם צפיתי אתמול בהופעה המרשימה של קובי מרימי", פתח נתניהו, "קובי, אני רוצה להגיד לך שאתה ריגשת אותנו מאוד בהתרגשות שלך, ייצגת אותנו בכבוד וכולנו מחבקים אותך".

"באותו עניין, לפני כמה שבועות צלצל אלי ראש ממשלת הולנד ובירך אותי על הניצחון בבחירות ואמר לי 'עוד כמה שבועות אתה תצלצל אלי לברך אותי על הניצחון של הולנד באירוויזיון'. אני לא יודע איך הוא ידע אבל הוא צדק, אז ברכות להולנד ובשנה הבאה באמסטרדם", הוסיף.

נתניהו בירך גם את ראש ממשלת אוסטרליה על ניצחונו בבחירות למרות שכל הסקרטים ניבאו לו כישלון, "משום מה הוא הגדיר את זה כנס, אז סקוט - ברכות ואני לא יודע מה אתה מדבר".

בסיום הדברים התייחס נתניהו למשא ומתן הקואליציוני ואמר, "לצערי המפלגות עדיין נמצאות על צמרות העצים. אני מקווה שתימצא הדרך בהקדם להוריד אותן לקרקע המציאות כדי שנוכל יחד להקים ממשלה יציבה וחזקה למדינת ישראל שתמשיך להוביל את המדינה להישגים חדשים".