ויזה להודו – איך עושים את זה?

אדם שמעוניין לצאת לטייל במדינות המזרח, יהיה חייב להצטייד בויזה.

, ט"ז באייר תשע"ט

ויזה
ויזה
צילום: Pixabay

אם ברצונו להגיע להודו, הרי כי ויזה להודו הינה חובה. בעבר הלא רחוק, הדרך היחידה להנפיק ויזה אלקטרונית להודו הייתה דרך השגרירות או דרך נציגות רשמית מטעם השגרירות ההודית. בשנת 2015 החליט משרד ההגירה ההודי לאפשר הנפקת ויזה דרך האינטרנט, מבלי להגיע פיזית לשגרירות.

אז איך כן ניתן להוציא ויזה להודו?

מיליוני אנשים מכל העולם חולמים לבקר בהודו לפחות פעם אחת בחייהם. היא אחת מאותן מדינות שהתרבות הייחודית, הנופים המרהיבים והפראיים והמטבח העשיר, מושכים אליהם מאות אלפי תיירים בכל שנה. אם בעבר ההגעה הפיזית לשגרירות לא עצרה איש מלהגיע למדינה, הרי שכיום האופציות נגישות אפילו יותר:

  • ויזה להודו שמונפקת בדרכון עצמו – ויזה בדרכון תהיה תקפה לשנה אחת ותאפשר לכם לשהות עד כ- 180 ימים ברצף במדינה. המסמך עצמו יגיע אליכם במהירות; בין שבוע לעשרה ימי עסקים בלבד!
  • ויזה אלקטרונית להודו דרך האינטרנט – זוהי הדרך הפופולארית ביותר להוצאת ויזה, ובכלל להרבה מאוד תהליכים כיום שבעבר היו מסורבלים וארוכים מאוד. בלחיצת כפתור אחת, מילוי מספר פרטים והמתנה של שלושה ימים בלבד, תקבלו אליכם לתיבת המייל את הויזה שלכם. שימו לב שהיא מעניקה לכם שהייה רצופה של עד שישים ימים מרגע הכניסה למדינה, וכן שתי כניסות למדינה. זכרו שויזה זו תהיה תקפה עבור כל כניסה למדינה שאינה דרך הקרקע.

מספר נקודות נוספות שכדאי להיות מודעים אליהן:

  • במידה ואתם מתכננים לשהות במדינה למשך תקופה של עד שישים ימים, כדאי להנפיק ויזה להודו אונליין. אותו הדבר הנכון גם למקרה בו אתם ספונטניים ומזמינים טיסה למועד קרוב במיוחד של עד פחות מחודש.
  • במידה ואתם מתכננים לטייל בהודו מעבר לשישים הימים הללו או שאתם מתכננים להכנס למדינה דרך הקרקע, יש להנפיק ויזה בדרכון עצמו.

כפי שאתם רואים, מומלץ מאוד לתכנן היטב את הטיול שלכם ולהתכונן בהתאם. אינכם מעוניינים בעיכובים מיותרים במעבר הגבול.

בואו להתייעץ!

הודו היא אחד היעדים האהובים ביותר על הקהל הישראלי, וכבר מזמן לא מדובר רק על חיילים משוחררים הזקוקים לחצי שנה של שלווה ורוגע. הודו הפכה ליעד נפלא ומונגש הרבה יותר גם למשפחות ומבוגרים, יחידים וזוגות המבקשים להנות ממגוון רחב של טיולים. הודו מלאה באינסוף אטרקציות ומקומות מרתקים, סיפורים רבים ואוכל משובח. זה הזמן שלכם לצאת ולגלות את המדינה הקסומה מקרוב!

צרו קשר עוד היום עם חברה המתמחה בהנפקת ויזה אלקטרונית להודו והיוועצו עמה; בהתאם לסוג הטיול שאתם מתכננים, זמן השהייה וקריטריונים נוספים אותם יש לקחת בחשבון, ינפיקו עבורכם את הויזה המתאימה לכם ביותר. כך, תוכלו לחסוך מעצמכם את ההתעסקות וגם להיות בטוחים שאתם מצטיידים במסמך הרשמי ביותר.