בשבע מהדורה דיגיטלית

בזמנכם החופשי

'עכשיו, ברעש' היא תערוכת צילום חדשה של מאיה סמירה וכרמי דרור המוצגת במרכז הכנסים ע"ש לופאטי במכון ויצמן למדע.

, י"ח באייר תשע"ט

מתוך התערוכה
מתוך התערוכה
צילום: מאיה סמירה

רעש הוא בדרך כלל אות לא רצוי שמתחרה באות המידע הרצוי. מדובר במאבק מתמיד שמתחולל בסביבתנו הטבעית ובמערכות טכנולוגיות שונות. בתערוכה, שאצר יבשם עזגד, בוחנות האומניות את התערבות הרעש בתהליכי היצירה במערכות צילום דיגיטליות.

***

שנתיים אחרי האלבום הקודם, משלים ביני לנדאו את העבודה על אלבום חדש בשם 'מבוע'. הדיסק מכיל עשרה שירים שמתחברים לסיפור אחד ארוך, והוא עוסק בדרכים, נדודים, חשכת לילה, ציפייה לעלות השחר, נחמה ותקווה. אפשר לרכוש באתר טיק צ'אק עוד לפני שהוא מגיע לחנויות.

***

יום ירושלים המתקרב הוא עיתוי מצוין לספר להורים עם עגלות ילדים ולנכים שמתקשים ללכת, כי בתום עשור של עבודה הושלם פרויקט הנגשת העיר העתיקה. מעתה יוכלו גם הם ליהנות מאוצרותיה של העיר ולנווט בתוכה באמצעות אפליקציה ייעודית וחינמית בשם 'נגישות ירושלים - העיר העתיקה'. ביצוע: פמ"י.

***

הסופרת אתי אלבוים מוציאה את הכרך השלישי בטרילוגיה המצליחה 'תעתועים'. אלבוים טווה עולם שלם של יצורים מיוחדים השוכנים מתחת לכיפה ביבשת אנטארקטיקה. בספר הזה, 'נפלאות', אלאיה בת ה-16 ממשיכה בשלה ולא נכנעת להוראות של המלכה. היא גם מחפשת אחר אביה וגם מתקרבת לנסיך. ידיעות.

***

להצעות: ofralax@gmail.com