מאמן חדש לעולה לליגת העל

אחרי שעלתה אל ליגת העל בתום מחזור סיום משוגע, הודיעה סקציה נס ציונה על החתמתו של עמיר תורג'מן למאמנה עד לסיום העונה

נרי וייס , כ"ב באייר תשע"ט

כדורגל
כדורגל
צילום: istock

סוף ידוע מראש? אחרי קדנציות קצרות בליגת העל במ.ס אשדוד ובני סכנין שהתמודדו בתחתית טבלת ליגת העל בכדורגל, הודיעה הבוקר (שני) העולה החדשה סקציה נס ציונה על מינויו של עמיר תורג'מן למאמנה החדש.

תורג'מן שפוטר משתי הקבוצות בתוך זמן קצר, הועדף על פני שרון מימר ויובל נעים כשזה יחליף את עופר טסלפפה שהעלה את נס ציונה אל ליגת העל בתום מחזור סיום משוגע בליגה השניה, אך הודיע כי לא יאמן בליגה הבכירה מאחר שאין לו תעודת פרו המחייבת את מאמני ליגת העל בכדורגל.

שחקן העבר בן ה-46 אימן בעבר בהצלחה רבה את בית"ר ת"א/רמלה, קבוצת הבת של מכבי ת"א בליגה השניה, אך בליגת העל לא הצליח להטביע חותם כשפוטר משתי קבוצות התחתית זמן קצר לאחר שהתמנה למאמנן.

כשחקן רשם תורג'מן קריירה ארוכה ומלאת הצלחות בליגת העל כששיחק במדי לא פחות מ-7 קבוצות: מכבי תל אביב, עירוני אשדוד, הפועל חיפה, מכבי חיפה, בית"ר ירושלים, הכח רמת גן ונצרת עילית. כמו כן שיחק תורג'מן גם ב-13 הופעות במדי נבחרת ישראל וכבש במהלכן פעמיים.

האם המאמן שלא הצליח בקבוצות התחתית, כשאחת מהן, סכנין אף ירדה אל הליגה השניה בסיום העונה, יצליח דווקא אצל העולה החדשה או שזהו סוף ידוע מראש? ימים יגידו.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il