עדי גליקמן פורשת מתפקידה במשרד המשפטים

״אחרי שנים מאתגרות ומרתקות כעורכת דין, ככתבת משפט וכדוברת, אני מתרגשת לצאת לדרך חדשה ולכבוש יעדים נוספים״, בישרה גליקמן.

ערוץ 7 , כ"ב באייר תשע"ט

בית משפט. אילוסטרציה
בית משפט. אילוסטרציה
צילום: ISTOCK

עדי גליקמן שעבדה כדוברת במשרד המשפטים פורשת מתפקידה לאחר עשר שנים.

גליקמן היא רעייתו של כתב המשפט בחדשות 13 אביעד גליקמן. בשל העובדה שאשתו עובדת במשרד המשפטים נמתחה עליו ביקורת חריפה מצד יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה שהאשים כי אביעד מקבל הדלפות ישירות מהפרקליטות.

״אחרי שנים מאתגרות ומרתקות עבורי כעורכת דין ואשת תקשורת, ככתבת משפט וכדוברת, אני מתרגשת לגלות עולמות תוכן חדשים, לצאת לדרך חדשה ולכבוש יעדים נוספים״, בישרה גליקמן.

היא סיפרה ״לפני קצת יותר מעשר שנים, כשעבדתי כעורכת דין, החלום מהילדות, להיות עיתונאית, לא עזב אותי. Udi Hirsch היה הראשון לתת לי הזדמנות וקיבל אותי לעבודה ככתבת המשפט של וואלה! חדשות״.

״אחרי וואלה! חדשות נחתתי בבית הספר הכי טוב לתקשורת וניהול - אגף דוברות, הסברה ותקשורת במשרד המשפטים. בעשר השנים האחרונות נגעתי כמעט בכל זוית בתחום המשפט: זכויות מיעוטים, פטנטים, תאגידים, חופש מידע, פרטיות, פשיטות רגל ועוד. למדתי לעומק את הזירה הציבורית, התמודדות עם ביקורת ומשברים, ייזמתי רעיונות, ניהלתי קמפיינים ולמדתי ניו מדיה ודברור בעידן הרשתות החברתיות (זוכרים את הביפר?).

״אני יוצאת עם הרבה ידע, המון חלומות ורעב להתחדשות. תודה למשה כהן מורה הדרך ולאמי פלמור, מנכ"לית משרד המשפטים, על השראה של עשיה ומקצוענות״, סיכמה גליקמן.