סוכן סמוי של המשטרה הביא למעצר 31 חשודים

מבצע משטרתי ארוך ומורכב הגיע לסיום חלקו הראשון הבוקר. סוכן סמוי של המשטרה חשף ואסף ראיות על 31 חשודים בסחר בסמים באיזור הצפון.

יהונתן גוטליב , כ"ט באייר תשע"ט

פשיטה על בתי החשודים בסחר בסמים
פשיטה על בתי החשודים בסחר בסמים
צילום: דוברות המשטרה

סוכן סמוי

היחידה המרכזית של מחוז צפון במשטרה הפעילה סוכן סמוי שנטמע בין עבריינים במשך תקופה, והבוקר (שני) עצרה המשטרה 31 חשודים בסחר בסמים.

יחד עם בלשים, חוקרים, לוחמי יס"מ ומג"ב, כלבנים וחוקרי זיהוי פלילי פשטה המשטרה לפנות בוקר על בתיהם של החשודים ועצרה 31 אנשים תושבי מגדל העמק, עפולה, יוקנעם, נצרת עילית, בית שאן, יפיע, בוסמת טבעון וקריית חיים. בחיפושים בבתים נתפסו סמים רבים מסוגים שונים וכן הוחרמו שני כלי רכב השייכים להם.

הסוכן הסמוי הופעל בקרבם בצורה מוקפדת ומבוקרת במשך חודשים ארוכים, במהלכם רכש את אמון העבריינים ופעל בסביבתם. הסוכן הצליח לרכוש מהחשודים במספר הזדמנויות שונות סמים מסוכנים מסוג קוקאין, אקסטזי, MDMA, חשיש ומריחואנה וכך אסף עליהם ראיות.

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל תמשיך להפעיל מגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להלחם בתופעות פשיעה חמורות. מבצע זה שבמסגרתו הופעל סוכן מצטרף לשורה ארוכה של פעילויות ומבצעים שביצעה ומבצעת משטרת ישראל בשנים האחרונות,על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה".