"מאשימים את האשה במעללי הבעל המכה"

ח"כ סמוטריץ' מתייחס לטענות תומכי נתניהו נגד המגזר הדתי-לאומי, ודוחה את הטענות אודות מה שהתרחש בפגישת עם בנט ושקד ערב פרישתם.

ערוץ 7 , ז' בסיון תשע"ט

"מחפשים לעשות קמפיין על הראש שלי". סמוטריץ'
"מחפשים לעשות קמפיין על הראש שלי". סמוטריץ'
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ח"כ בצלאל סמוטריץ' התייחס הבוקר (שני) בציוץ בטוויטר לטענות תומכי נתניהו לפיהן המגזר הדתי-לאומי הוא האשם בחוסר היכולת של ראש הממשלה נתניהו להרכיב ממשלה.

סמוטריץ' השיב לציוץ של חבר הליכוד משה איפרגן, אשר טען כי בפגישתם של בנט ושקד עם בכירים במגזר הדתי לאומי ערב פרישתם מהבית היהודי והקמת "הימין החדש" הם קיבלו את ברכת הדרך למהלך שהביא לבזבוז קרוב ל-140 אלף קולות.

"אחלה שרשור איפרגן. רק בעיה אחת קטנה: הוא מבוסס על שקר. רוב מוחלט של משתתפי ההתייעצות ההיא התנגדו נחרצות למהלך בדיוק בגלל הסיכון הרב שהיה נעוץ בו ואכן התממש", צייץ סמוטריץ'.

לדבריו, "האחריות לפילוג ולתוצאותיו הקשות מונחת על כתפיו של מי שעשה אותו ולא על אף אחד אחר. חלאס כבר להאשים את האשה במעללי הבעל המכה".

"אתה יודע מה, חלאס כבר עם חלופי ההאשמות המטופשים האלה בתוך המחנה. נתניהו ראש ממשלה טוב ולא מושלם, הציונות הדתית היא מגזר מצויין וגם לא מושלם. אפשר לתמוך ואפשר גם לבקר את כולם בלי להפוך לאויב העם או הימין", הוסיף סמוטריץ'.

בציוץ נוסף התריע סמוטריץ' מפני האפשרות שהליכוד ישוב על טעויות העבר גם בבחירות הקרובות, "יש לי תחושה שהקו שלכם כאן מסמן את אסטרטגיית הבחירות של הליכוד ללכת על הראש של השותפות הפוטנציאליות כדי לגדול קצת על חשבונן במקום להביא מצביעים מבחוץ ולהגדיל את הגוש. ככה אולי לליכוד יהיה עוד מנדט וחצי אבל לא תקום כאן ממשלת ימין אחרי הבחירות".