ח"כ מארק נגד יעלון: מזל שהליכוד הקיא אותך מתוכו

ח"כ אוסנת מארק מהליכוד תוקפת את משה יעלון ומגיבה למחאה במחנה הלאומי נגד נתניהו. ''אין מנהיג אחר לימין''

חזקי ברוך , ט' בסיון תשע"ט

ח"כ אוסנת מארק
ח"כ אוסנת מארק
צילום: חזקי ברוך

"לימין אין מנהיג אחר חוץ מנתניהו"

ח"כ אוסנת מארק (הליכוד) מגיבה בערוץ 7 להשוואה שעשה ח"כ משה יעלון (כחול לבן) בין אנשי הליכוד לחמאס.

''אני פשוט מתביישת שזה האדם שייצג את מערכת הביטחון. היה שר ביטחון של הליכוד ומשווה היום את הליכוד לחמאס. הגזמת, אני מציע לך לחזור בך. הליכוד הקיא אותך מהמפלגה והיום אנחנו מבינים למה", אומרת מארק.

על הביקורת שנשמעה בימים האחרונים מתוך המחנה הלאומי נגד ראש הממשלה אמרה מארק כי "שיח זה דבר טוב ומצד שני כולם מבינים שלימין אין מנהיג אחר, לימין הכי טוב בנימין נתניהו. נתניהו משקיע בהתיישבות, בכלכלה, בביטחון וביחסי החוץ. אז נכון הביקורת הזאת קצת מזיזה אותנו מהספה אבל אני שמחה על השיח".

למה היה צריך לנקום בבנט ושקד ולפטר אותם? "איך אנשים שלא נבחרו לכנסת יכולים להישאר בתפקידם ולשרת ציבור שלא בחר בהם? אם אני לא אבחר בכנסת הבאה אני אוכל להצביע בוועדת כספים? בנט ושקד לא קיבלו מנדט מהעם ואין כאן נקמה אישית.

שקד ובנט רצים עכשיו שוב בבחירות ולא הגיוני שהם יקדמו את האג'נדה שלהם דרך המשרדים. המשרדים האלה שייכים לליכוד ולכן צריך למנות חברי כנסת מהליכוד למשרדי החינוך כמו שמינו את ח"כ אוחנה במשפטים".

ח"כ מארק היתה רוצה לראות פחות מפלגות קטנות, ''אם הליכוד יביא 45 מנדטים הכוחות של המפלגות הקטנות ירדו. לא נקום למציאות מחר שיש או ליכוד או כחול לבן. אני בעד מפלגות קטנות אך לתת לליכוד את הכוח המשמעותי והגדול".