מאי גולן: ''בג"ץ אשם, שלטון של השמאל קיצוני''

ח"כ מאי גולן (הליכוד) תוקפת את יעלון שהשווה את אנשי הליכוד לחמאס, ומגיבה לביקורת של אנשי תקשורת בימין נגד נתניהו.

חזקי ברוך , ח' בסיון תשע"ט

ח"כ מאי גולן
ח"כ מאי גולן
צילום: הליכוד

גולן: בג"ץ הוא שלטון של מיעוט שמאל קיצוני

ח"כ מאי גולן (הליכוד) הגיבה בראיון לערוץ 7 על דבריו של ח"כ משה יעלון (כחול לבן), שהשווה את אנשי הליכוד למחבלי החמאס.

"דבריו של יעלון מצערים אך יותר מכל מצחיקים. מי שהיה פעיל בתנועת הליכוד ולא ראיתי שסבל כל כך או הפריעה לו כהונתו של נתניהו כראש ממשלה, אני לא רואה את יעלון מתרעם על לפיד ששריין את עצמו לעשור הבא", אמרה גולן.

''אני מבינה שיש היום אנשי ליכוד לשעבר שכדי לעשות בז הדבר היחיד שהם יכולים לעשות זה לתקוף את נתניהו ומה לעשות שזה לא עובד ורק מחזק את נתניהו בציבוריות הישראלית וכולנו מבינים שאין לנתניהו תחליף".

מה דעתך על הביקורת של אנשי תקשורת מהימין נגד נתניהו?

''כשאני מסתכל על דבריהם של סג"ל או ריקלין אז כן אפשר לבקר אבל כולם מעריכים את ראש הממשלה. אפשר לשמוע ולקבל ביקורת אבל צריך לזכור שגם הביקורת הזו באה בגוונים שונים. אין לנו הרבה עיתונאים ממחנה הימין ואנחנו רואים שאנחנו תחת תקשורת שמאלנית בעשרים שנים האחרונות. עצוב לי שיש מי שבוחר לעשות ירי בנגמ"ש".

פיטוריהם של בנט ושקד לא היו נקמה בעינייך?

"אין פה שום נקמה. בפועל מה שראש הממשלה עשה זה למלא את רצון הבוחר. רצון הבוחר לא התבטא בקלפי לשקד ובנט. נתניהו פעל ולא רצה להשאיר את בנט ושקד בתקופה כל כך רגישה בתפקידים רגישים".

הציבור כן בחר בפינוי חאן אל אחמר, טיפול במסתננים בדרום תל אביב ובנייה בהתיישבות. במקרה הזה נתניהו לא עושה את רצון הבוחר.

"בנושא דרום תל אביב העניין תקוע בדיקטטורה של בג''ץ. נתניהו רצה לקדם בקדנציה הקרובה ולחוקק את פסקת התגברות וחוק המסתננים. בג"ץ אשם בהמון דברים. בג"ץ הוא שלטון של מיעוט שמאל קיצוני וזו בושה שאנחנו בוחרים בנבחרי ציבור שלא מצליחים לייצר את המדיניות שלשמה הם נבחרו וכן יש שלטון שמאל קיצוני שלא נותן לנו לפעול אבל זה לא משנה את העובדה שהמחנה הלאומי יחזק את עצמו, הליכוד יגדיל את כוחו ונתניהו ראש הממשלה הבא יבצע את כל מה שהבוחר רצה''.