רגב לציונות הדתית:
"הפלתם את שמיר וקיבלתם את אוסלו"

השרה רגב מבהירה כי שריון השרה לשעבר שקד ירד סופית מעל הפרק ומבקרת את הציבור הדתי-לאומי, "אני מציעה לציונות הדתית להירגע"

ערוץ 7 , י' בסיון תשע"ט

מירי רגב
מירי רגב
Photo by David Cohen/Flash90

שרת התרבות והספורט (הליכוד) מירי רגב התייחסה הבוקר (חמישי) בראיון לגלי צה"ל, לשיח הלעומתי לראש הממשלה נתניהו בקרב בציבור הדתי לאומי.

"מי שהפיל את שמיר זו הציונות הדתית והם קיבלו את הסכמי אוסלו. אז אני מציעה לציונות הדתית להירגע, להרגיע את הרוחות", תקפה רגב בראיון.

"יש מנהיג אחד ששומר על ההתיישבות, שהולך בברית ארוכת-שנים ונאמנות להתיישבות ולציונות הדתית ולכן כל רעשי הרקע האלה - צריך פשוט להירגע מהם, ללכת לעיקר והעיקר הוא מערכת בחירות שגוש הימין יביא את אותם מנדטים בלי ליברמן כי ליברמן הוא לא ימין - ליברמן לא יישב עם נתניהו - להביא ממשלת ימין חזקה, ליכוד גדול, כדי שנמשיך לעשות את אותם דברים טובים למדינת ישראל ולעם היהודי", הוסיפה

במהלך הראיון התייחסה השרה רגב לסבב התפקידים הצפוי בממשלה והבהירה שבכל מקרה לא תהיה חלק ממנו.

"כל התפקידים הוצעו לי, אבל אמרתי לראש הממשלה שאני לא רוצה תפקיד זמני אלא לחכות לבחירות ולקבל קבוע. אנחנו מצפים ל-45 מנדטים", ציינה רגב.

רגב הבהירה שהאפשרות של שריון השרה איילת שקד בליכוד ירדה סופית מעל הפרק, אך סירבה להביע את דעתה בעניין.

"נתניהו החליט שהוא לא מעוניין שאיילת שקד תהיה בליכוד. הוא היחיד שקובע", אמרה רגב, ולאחר שנשאלה פעם נוספת על ידי המראיינים "אבל אנחנו רוצים לשמוע מה דעתך", הוסיפה: "הדעה שלי לא מעניינת".