לא תאמינו מה אפשר לעשות עם אבטיח

חשבתם פעם להוסיף ברז לאבטיח? או לפוצץ אותו עם כמה גומיות? ריכזנו עבורכם את כל הדברים ששווה באמת לעשות עם ממתק הקיץ

מתנאל ראט , י' בסיון תשע"ט

אבטיח זה בעצם מים בתחפושת
אבטיח זה בעצם מים בתחפושת
צילום: iStock

הקיץ הגיע, ויחד עם השמש והים, הגיעה גם עונת האבטיחים. אבל אם חשבתם שאתם כבר יודעים הכל על הענק הירוק, כדאי שתחשבו שוב. ריכזנו עבורכם כמה שימושים בלתי צפויים לאבטיח, שיוכלו לשנות לכם את החודשים הקרובים.

לשתות את האבטיח

בגדול, האבטיח הוא יותר מיץ מאשר ירק. 92 אחוזים מהאבטיח הם בכלל מים, ומתוך שמונת האחוזים הנותרים, 6 אחוזים הם בכלל סוכר. אז אם אתם מעדיפים פשוט לשתות את האבטיח במקום לאכול אותו, למה לא לעשות את זה עם ברז ייחודי?

בשביל להכניס את הברז צריך טיפה להתאמץ ולקדוח לתוך האבטיח, אבל ככל הנראה אתם לא תתחרטו על זה.


כדור אבטיח

חשבתם פעם איך זה לאכול אבטיח בלי הקליפה המרגיזה שעוטפת אותו? אתם לא לבד. מארק רובר היצירתי, שכבר הראה לנו בעבר איך הוא עושה חול נוזלי, הצליח לפרק את האבטיח מהקליפה שלו. האמת, שמדובר בסוג של רמאות כי בעצם משתמשים פה בשני אבטיחים שונים, אבל מה שבטוח- תוכלו להדהים את המשפחה בפעם הבאה שתאכלו אבטיח בים.


סלסלת קיץ

אם ממילא אין מה לעשות עם קליפת האבטיח, אולי לפחות תשתמשו בה בתור סלסילה מעוצבת. בעזרת כמה חיתוכים פשוטים תוכלו להפוך את הקליפה לקערת קיץ מרעננת, שגם תחסוך לכם למצוא קערה גדולה מספיק לאבטיח.


אבטיח מתפוצץ

האבטיח המתפוצץ אולי לא כל כך טעים, וגם אל תנסו לעשות את זה בבית, אבל בהחלט מדובר בתופעה מדהימה. מסתבר שגם גומיות דקות וקטנות יכולות לעשות מספיק לחץ על האבטיח עד שהוא יחליט להישבר ולהתפזר לכל עבר. אולי לא כל כך מומלץ לבזבז ככה אבטיח טוב, אבל אם החלטתם בכל זאת לנסות את זה, אבטיח מקולקל יכול להיות פתרון מושלם.


יש לכם רעיונות נוספים? בטוחים שאבטיח הוא בכלל פרי? מוזמנים לכתוב לנו בתגובות.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום ב
נוער ערוץ 7- המקום בשבילכם