גלעד ארדן:
גאה לחשוף את התוצרת שלנו ברחבי העולם

השר ארדן התארח בביתן של המועצה האזורית בקעת הירדן והציג את התוצרת החקלאית של יהודה ושומרון לבאי כנס הג'רוזלם פוסט.

ערוץ 7 , י"ד בסיון תשע"ט

מובילי התערוכה בכנס ה'ג'רוזלם פוסט'
מובילי התערוכה בכנס ה'ג'רוזלם פוסט'
צילום: דוברות השר

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן התארח אמש (ראשון) בביתן המיוחד של המועצה האזורית בקעת הירדן בשיתוף המשרד לעניינים אסטרטגיים בכנס של הג'רוזלם פוסט בניו יורק.

בראש המשלחת שמייצגת את יהודה, שומרון ובקעת הירדן בכנס, עומד ראש המועצה האזורית בקעת הירדן דויד אלחייני ומלווים אותו מנכ"ל מועצת יש"ע יגאל דילמוני וצוות של חברת "ורסטה".

המשלחת הציגה דוכן מיוחד בכנס, המוקדש לתוצרת מיהודה, שומרון ובקעת הירדן, בו הוצגו תוצרת חקלאית ותעשייתית מהאזור לכל באי הכנס, ואף ניתנו דוגמאות וטעימות לעוברים ושבים מהמיטב של יהודה ושומרון. חברי המשלחת הסבירו לכל מי שניגש לדוכן על התעשייה והחקלאות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן, על השלום הכלכלי ועל השלכותיו של החרם הבינלאומי על תושבי מדינת ישראל.

השר ארדן אמר, "אני שמח וגאה להיות כאן, יחד עם החברים הטובים, בביתן של בקעת הירדן, יהודה ושומרון, בכנס השנתי בניו יורק של הג'רוזלם פוסט. ארגוני החרם וה-BDS האנטישמיים מנסים לפעול כל הזמן כנגד שלום וכנגד הדו-קיום, אבל אנחנו יודעים את האמת".

"אנחנו יודעים שהחקלאות בבקעת הירדן והמפעלים ביהודה ושומרון תורמים לדו קיום ולאחווה ומספקים מקומות עבודה נאותים גם ליהודים וגם לפלסטינים. לכן, אני גאה לחשוף את התוצרת המדהימה של המפעלים ושל החקלאות שלנו בכל רחבי העולם. ככל שיצרכו יותר את התוצרת הזאת, כך יגדל הסיכוי לשלום ולדו קיום", הוסיף ארדן.