בת ה-7 הצביעה: "הוא האנס"

ימים ספורים לאחר האונס, שבה הילדה בת ה-7 לבית הספר וסיפרה למורה שלה על המקרה הקשה.

ערוץ 7 , י"ד בסיון תשע"ט

אילוסטרציה
אילוסטרציה
צילום: ISTOCK

פרטים חדשים התפרסמו הערב (שני) ממקרה האונס של הילדה בת ה-7, תלמידת בית ספר ביישוב באזור מודיעין שהותקפה על ידי פלסטיני שעבד בבית הספר כאיש תחזוקה.

בחדשות 12 דווח כי יומיים לאחר שנתנה הילדה את עדותה על המעשה הטראומטי שחוותה, שוחחה בת ה-7 עם מורה בבית הספר וסיפרה לה על המקרה.

בעודה חושפת את הזוועה, היא הצביעה על הנאשם שעמד בחצר בית הספר ואמרה כי זה הוא זה שאנס אותה.

האירוע הקשה התרחש לפני כשלושה חודשים. החשוד באונס הוא פלסטיני בן 46 מאזור רמאללה שנעצר והכחיש מכל וכל כל קשר לילדה ולמעשים. הוא נלקח לפוליגרף ונמצא דובר שקר. הפלסטיני גרר את הילדה אל הזירה, תקף אותה באלימות ואנס אותה כשחבריו צחקו וסייעו לו.

פעילי ימין מפגינים בכניסה לדיר קדיס

במערכת הפוליטית כולה וגם מחוצה לה הגיבו לאונס האכזרי. חברת הכנסת עידית סילמן שאלה: ''חברותי חברות הכנסת וארגוני הנשים, איפה אתן בנושא שלא נותן מנוח?! הארץ צריכה להזדעזע! הכיכרות אמורות להיות כרגע מלאות בנשים הזועקות על ילדה קטנה שנקרעה לגזרים ושחייה יותר לא יהיו חיים".

יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, דרש להטיל עונש מוות על הפלסטיני הנאשם באונס. "זה גרם לי לזעזוע עמוק. זו לא פדופיליה, אלא טרור נטו - מהחמורים ביותר ששמעתי עליהם", מסר ליברמן.

לדבריו, "זהו בדיוק אחד מהמקרים שבהם לא הייתי מהסס, ודורש מבית המשפט לגזור גזר דין מוות על המחבל הנתעב".

"חבל שרה"מ בנימין נתניהו ממשיך לטרפד את חוק עונש מוות למחבלים, למרות ההתחייבות הכתובה והפומבית שלו", הוסיף ליברמן וסיים בציטוט מדברי חז"ל, "כל שהוא רחמן על אכזרים לסוף נעשה אכזר על רחמנים".