ניתוח אף: למה לצפות?

בין אם החלטתם את ההחלטה בגיל העשרה או אולי בגיל מאוחר יותר - אתם צריכים לדעת איך לעשות את זה נכון.

תוכן שיווקי , ט"ז בסיון תשע"ט

ניתוח אף. אילוסטרציה
ניתוח אף. אילוסטרציה
צילום: iStock

ניתוח אף מהווה פתרון מצוין לאנשים רבים שמעוניינים לשפר את חזות פניהם, ולהרגיש טוב יותר עם עצמם.

יותר ויותר אנשים שואפים למראה מושלם. זה קורה בגיל העשרה, אבל זה בהחלט קורה גם בשלבי החיים המאוחרים.

פתאום, האף שהוא מרכז הפנים, לא נראה כתמול שלשום והוא לא מחמיא יותר – לפחות בעיני המתבונן. בשלב הזה, אותם אנשים עושים בחירות פזיזות שלעיתים עלולות להסתיים בעגמת נפש נוכח תוצאה רחוקה מאוד ממה שציפו בפועל. אם כן, איך באמת בוחרים מנתח אף שיבצע ניתוח אף בצורה מושלמת? בכדי לדעת את כל הדברים הנה כמה טיפים לבחירת המנתח הנכון.

פגישה ראשונית עם מנתח לפני ניתוח אף

אם אתם מחפשים לעשות ניתוח אף עם תוצאות מוצלחות, אתם לבטח מבינים כי אתם לא יכולים לפסוח על תהליך מתחילתו לרבות פגישה עם המנתח. פגישת הייעוץ הראשונית הינה קריטית ביותר, שם למעשה תקבעו יחד מה מתאים לכם ומה הציפיות שאפשר להגשים עבורכם ומה לא.

ניתוחים אסתטיים הם בהחלט טרנד לוהט, אבל השאלה היא, מי מבצע אותם ומה תהיה שביעות הרצון שלכם בסופו של דבר. אם פעם אנשים נהגו להתבייש לדבר על זה, היום יותר מתמיד הם מדברים על זה בחופשיות ואף מעודדים אחרים לייצר שינוי כל כך נחוץ.

אז כן, אם האף שלכם לא נראה טוב, הוא משפיע על כל הפנים ודווקא משום שהוא במרכז הפנים. החדשות הטובות הן כי בפגישה ראשונית אפשר לטפל בבעיה באמצעות שיחה, בירור צרכים והדמיה ממחושבת.

כל העובדות שחשוב לדעת על הליך ניתוח אף

אם החלטתם בשעה טובה לעשות ניתוח אף, נהדר, עכשיו כל מה שצריך זה לשאול את עצמכם למה אתם צריכים את זה? את התשובה תספקו גם לרופא, אם זה רופא מקצועי, יהיה חשוב לו לדעת בין היתר גם את הצרכים הרגשיים שלכם.

בשלב הבא, יש לוודא כי הרופא הנבחר אכן בעל תעודות מתאימות לרבות רישיון מתאים. רצוי לראות גם תעודה של מומחה עם התמחות ספציפית בניתוחי אף קוסמטיים. במהלך הפגישה הזו, בודקים גם את מידת הפתיחות ביניכם וכך גם מגלים את רמת האמינות. רופא אמין הוא זה שיגיד לכם לא בהכרח את מה שאתם רוצים לשמוע, אלא את מה שנכון לכם ברגע האמת.

כאמור, מנתח טוב אמור לשמש מראה עבורכם, בפרט ברגעים שאתם לא סגורים או לא בטוחים נוכח ההליך המורכב. חשוב לציין, אין דבר כזה ניתוח ללא בעיות או סיבוכים, זו טעות והטעיה.

חשוב לציין כי יש לא מעט מקרים וברובם שאין שום סיבוך, אבל בהחלט שחשוב לציין זאת במעמד פגישה אתכם. בסיכום דבר, אם נתקלתם ברופא שמבטיח לכם את חצאי האמת, אולי כדאי לכם לעבור להמלצה הבאה ואחרון חביב? בחרו רופאים עם התמחות בפלסטיקה של האף, זה חשוב כי מן הסתם, כל התמחות שונה מהאחרת.