איוב קרא: "אני פגוע מאוד, נתניהו הוליך אותי שולל"

שר התקשורת שהתפטר מתפקידו טען בראיון לחדשות 13 "הייתה בגידה נבזית; החלטות שקיבלתי כשר התקשורת לא מצאו חן בעיני אנשים מסוימים".

ערוץ 7 , כ"ב בסיון תשע"ט

השר איוב קרא
השר איוב קרא
צילום: חזקי ברוך

שר התקשורת איוב קרא (הליכוד) שהתפטר מתפקידו תוקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בריאיון לחדשות 13 אמר קרא "אני מאוד פגוע ומרגיש רע. אפילו בתקופה הכי קשה, כשאיבדתי את אחיי במלחמות ישראל, וגם אחרי מות הוריי, לא הרגשתי כל כך פגוע. אני מרגיש פגוע בגלל הנאמנות שגליתי לאורך שנים, ופתאום אני מרגיש נבגד".

"היו החלטות שעשיתי כשר התקשורת, חשובות, שאני מעריך שלא מצאו חן בעיני אנשים מסוימים", אמר קרא. "הייתי נאמן על עיוור, זה האופי שלי. יש בי תמימות, יושר, אמינות וציונות. הייתה פה בגידה נבזית, אנשים פגעו בי על הנאמנות שלי כלפיהם. לא האמנתי שזה יקרה", הוסיף.

על ראש הממשלה עצמו אמר קרא "עושה לי רע מאוד שאני צריך לבקר את המנהיג שלי, את ראש הממשלה, איש שהוא סמל עליון עבורי ויישאר כזה. אבל ביקשתי לעזוב את משרד התקשורת כי במקום לחבק אותי, הייתה בגידה עם חוק הלאום – הוא אמר שיתקן את המצב, הדרוזים יצאו נגדי, ולא תוקן".

"אני יכול להעריך שהיום, אחרי מה שראיתי, הבגידה הזאת שלא הייתי מעלה על דעתי, שעבורי הסמל הכי חשוב בעולם, הוליך אותי שולל. למה? אני צריך תשובות ממנו", הוסיף קרא.