מאור בוזגלו מצא קבוצה חדשה

אחרי מכבי חיפה, הפועל באר שבע, מכבי ת"א, בני סכנין ובית"ר ירושלים, הקשר המוכשר בן ה-31 מצא קבוצה חדשה בליגת העל: הפועל תל אביב

נרי וייס , כ"ז בסיון תשע"ט

בוזגלו במדי קבוצתו השביעית
בוזגלו במדי קבוצתו השביעית
צילום: באדיבות הפועל תל אביב

על הכישרון של מאור בוזגלו אין עוררין, אך על המעברים התכופים שלו בין קבוצות ובעיקר על הסיבות למעברים אלו יש מחלוקות קשות.

חודש המתנה מורט עצבים עבר השחקן בן ה-31 שנחשב לאחד מהכשרונות הגדולים בכדורגל הישראלי בשנים האחרונות. אחרי עונה לא טובה במיוחד במדי בית"ר ירושלים אליה הגיע בקול תרועה רמה, החליט אביו של השחקן לחפש לבנו קבוצה חדשה לאור סירובה של הקבוצה הירושלמית לשלם את הסכומים אותם ביקש.

כשכבר הכל נראה סגור לקראת קדנציה שלישית במדי מכבי חיפה, שוב נפלה עסקת החתמתו בשל סכומים מופרזים אותם ביקש בוזגלו האבא. בשל סכסוכי עבר בוזגלו לא יכול היה למצוא את מקומו בקבוצות כמו מכבי תל אביב והפועל באר שבע ולאבא ולבן לא נותרה ברירה אלא להתגמש במחירים ולחתום לבסוף בהפועל תל אביב.

אגב, אותה הפועל תל אביב כבר הודיעה במהלך השבוע האחרון כי היא יורדת מהאפשרות לרכוש את בוזגלו בשל העובדה כי ניהל משא ומתן במקביל עם מכבי חיפה, אך כנראה ששני הצדדים היה לחוצים לחתום - הן בשל שוק השחקנים הישראלים המוגבל והן בשל העובדה כי אף אחת מהקבוצות הגדולות לא רצתה להחתים את הקשר.

למעשה, כעת מגיע בוזגלו לקבוצה השביעית שלו בליגת העל הישראלית כשזה יצטרף לארבעת השחקנים שכבר חתמו הקיץ במועדון האדום מת"א: יואב ג'רפי, אור אינברום, עלי כנעאנה ודני גרופר.

בוזגלו אמר לאחר החתימה: "אני נרגש להגיע להפועל תל אביב, זה אתגר חדש. אני מגיע עם אנרגיות טובות ורעב גדול להצליח כאן. מחכה כבר לפגוש את האוהדים ואני מאמין שביחד נעמוד במטרות העונה".

הבעלים שרון ניסנוב אמר: "אנחנו שמחים שמאור הצטרף למשפחת הפועל תל אביב. מדובר בשחקן הכי מוכשר בארץ, שיעזור לנו להחזיר את הפועל למקומה הטבעי, בצמרת ליגת העל. אני מאמין שהחיבור הזה יעשה טוב לשני הצדדים".

אביו של השחקן, יעקב בוזגלו המשמש כסוכנו, כתב בחשבון הפייסבוק שלו: "היום לפני 40 שנה, ב-1979, הפועל תל אביב רכשה את יעקב בוזגלו, האבא של מאור. לכוכב הכי גדול בכדורגל הישראלי לא קובעים כמה יקבל ומי ייצג אותו. מאור בוזגלו חתם בקבוצה שהכי רצתה אותו, לא ברירת מחדל. בלי שיעשו לו טובות, בלי שיקבעו לו כמה יקבל ומי ייצג אותו. יחס שווה כל סכום בעולם. בהצלחה להפועל תל אביב, בהצלחה למאור בוזגלו".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il