שר התחבורה זמין בוואטסאפ

סמוטריץ' ביקש מאזרחים לעדכן אותו אם נתקעו בדרכם הביתה בשל מחאת יוצאי אתיופיה. ''השתדלנו לעזור לכולם. אירוע תחבורתי מורכב".

ערוץ 7 , ל' בסיון תשע"ט

בצלאל סמוטריץ'
בצלאל סמוטריץ'
צילום: הלל מאיר/TPS

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' (האיחוד הלאומי) ביקש מאזרחים שנתקעו אמש (שלישי) בדרכים, לעדכן אותו על עיכובים בהגעת אוטובוסים של חברות התחבורה הציבורית.

"אם אתם תקועים בתחנות וממתינים לאוטובוס הביתה אתם מוזמנים לשלוח לי הודעת וואטסאפ לנייד האישי (0528903771)", ביקש סמוטריץ' בחשבון הטוויטר שלו.

הוא הבטיח כי ''כל פניה תועבר בעזרת ה' ובלי נדר לחברות האוטובוסים לטיפול. אני ער עד שאחרון הנוסעים שנתקע בשל אירועי היום יעלה על אוטובוס בדרכו הביתה בביטחה. נסיעה טובה".

מאות פניות התקבלו בטלפון הנייד של השר. סמוטריץ' סיפר: ''השתדלנו לעזור לכולם. זה היה אירוע תחבורתי מורכב ולא צפוי בהיבטי התחבורה הציבורית. בימים הקרובים נתחקר את עצמנו ונפיק לקחים כדי להיערך לתת לכם שירות טוב יותר באירועים דומים בעתיד".

''אתם יכולים לשמור את הנייד שלי למקרים דחופים, אבל פניות בנושאים רגילים כדאי להעביר בצורה מסודרת ללשכה שלי sar@mot.gov.il. לא אצליח לטפל לבד בכל הפניות החשובות שלכם. בשביל זה יש צוות נהדר בלשכה שישתדל לעשות את זה", הוסיף.