נתניהו: התקשורת חושבת שכולנו מטומטמים

רה"מ מתח ביקורת על העיתונאי גיא פלג שלדבריו "לא מתעסק באהוד ברק שקיבל תרומה ענקית במיליוני שקלים מחבר שלו שהואשם כעבריין מין".

ערוץ 7 , ה' בתמוז תשע"ט

נתניהו
נתניהו
Flash 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף בשידור חי בפייסבוק את כתב חדשות 12 גיא פלג שפרסם הערב (שני) תמלילים מחקירת נתניהו בתיק 1000.

''כבר יומיים גיא פלג לא מתעסק באהוד ברק שקיבל תרומה ענקית במיליוני שקלים מחבר שלו שהואשם היום כעבריין מין. תחשבו מה היה קורה אם אני הייתי מקבל 10 מיליון שקל מעבריין מין ומצולם מחופש יוצא מביתו?", שאל נתניהו.

''אם זה היה אני, כל המהדורות היו נפתחות וכל הטקסט היה מעלה עשן. הם לא עושים את זה כי התקשורת חושבת שכולנו מטומטמים. אנחנו חכמים ואני אמשיך לדבר ישירות עם הציבור'', הבטיח ראש הממשלה.

כאמור, בחדשות 12 נחשפו הערב תמלילים מחקירת נתניהו בתיק 1000, בהם ניסה נתניהו להסביר למה העמיד לרשות ארנון מילצ'ן מסוק של חיל האוויר.

בתגובה לפרסום התמלילים, נתניהו הבהיר כי כל מה שהחליט נועד לקדם את היחסים האסטרטגיים עם הודו ואת חזון השלום הכלכלי במזרח התיכון.

מטעמו של ראש הממשלה נמסר בתגובה: "מה שהחוקר לא הבין ברור היום לכל אזרח בישראל - שראש הממשלה קידם באותה העת יחסים אסטרטגיים עם הודו שהפכה לבעלת ברית ראשונה במעלה של ישראל ושהוא קידם כבר אז את חזון השלום הכלכלי שבא לידי ביטוי רק לאחרונה בוועידה הכלכלית בבחריין. היום, בראייה לאחור רואים כיצד החזון שראש הממשלה דיבר עליו והוביל אותו לקידום הקשר האסטרטגי עם הודו התממש, ושמה שהנחה את ראש הממשלה נתניהו היה האינטרס הלאומי של ישראל".