נס ציונה החתימה ישראלי בכיר

בזמן שקבוצות רבות מתחזקות בשחקנים זרים, עירוני נס ציונה מליגת העל בכדורסל עשתה צעד משמעותי כשהחתימה את רביב לימונד הוותיק

נרי וייס , ח' בתמוז תשע"ט

לימונד
לימונד
צילום: דף הפייסבוק של עירוני נס ציונה

6 שנים שיחק רביב לימונד בהפועל תל אביב כשזה שימש אף כקפטן הקבוצה והוביל אותה אל המקום הרביעי בליגת ווינר סל, המקום הטוב ביותר בו סיימה מאז הקמתה מחדש והעפלתה לליגת העל.

מתוך רצון להצעיר את סגל השחקנים, הודיעה לאחרונה הפועל לקפטן האהוד כי הוא משוחרר מהקבוצה.

היום (חמישי) הודיעה עירוני נס ציונה כי החתימה את הרכז הוותיק בן ה-35 שנחשב לאחד השחקנים הוותיקים והמוכחים בליגת העל בכדורסל.

בעונה החולפת קלע לימונד במדי הפועל תל אביב ממוצעים של 11.4 נק' למשחק, אליהם הוסיף 5.5 אסיסטים שמסר לחבריו ו-2.8 כדורים חוזרים ב-27.5 דקות משחק.

לימונד מצטרף כעת אל סגל מרשים של ישראלים שחתומים בנס ציונה שכוללת כרגע את טל דן, גולן גוט רביב פיטשון וליאור קררה.

לימונד הודה לנס ציונה על האמון בו ואמר "אני מאוד שמח להיות חלק ממועדון עירוני נס ציונה. אני מגיע עם רעב גדול להצליח ולטרוף את הפרקט ולעזור לקבוצה לנצח בכל דרך אפשרית שאוכל. אני מודה לנס ציונה על האפשרות והאמון בי ומחכה כבר להתחיל את העונה ולהפוך לבן בית בנס ציונה".

נדב זילברשטיין, מאמן נס ציונה התייחס להחתמה של לימונד כשאמר: "אני שמח מאוד על הצטרפותו של רביב למשפחת עירוני נס ציונה. אני בטוח שרביב יתרום מניסיונו הרב ומיכולותיו ויהווה גורם מרכזי יחד עם כל השחקנים שכבר חתומים להצלחת הקבוצה ולהנאת הקהל הנפלא שלנו".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il