חשד: הנהג התעסק בנייד - ומחץ

המשטרה בודקת מדוע נכנס נהג המשאית לנתיב שבו עצר הרכב הפרטי והביא למותם הטרגי של אם ובנה התינוק. אבי המשפחה: קצין בחיל האוויר.

ערוץ 7 , ח' בתמוז תשע"ט

התאונה הקשה
התאונה הקשה
צילום: משטרת ישראל

מחקירת התאונה הקשה שאירעה היום (חמישי) בכביש 7 שבה נהרגו אם ובנה בן החודשיים עולה כי אבי המשפחה שנפצע קשה הוא קצין צה"ל בן 35, בדרגת רב סרן בחיל האוויר.

בחדשות 2 דווח כי החוקרים החרימו לנהג המשאית הפוגע את הפלאפון האישי שלו ונבדקת האפשרות שהוא עסק בו בזמן הנהיגה. גם דגימת דם נלקחה מהנהג הפוגע כדי לבדוק האם נהג תחת השפעת סמים או אלכוהול.

מפרטי החקירה עלה כי אב המשפחה עצר בשולי הכביש בצורה בטוחה ביותר. משאית שהיה אסור לה להיכנס לנתיב פוגעת ברכב, גוררת אותו עשרות מטרים וגורמת למותם של האם והבן בן החודשיים.

פרמדיק מד"א אשר ארביב, שהגיע לזירה סיפר: "כשהגענו למקום המראה היה קשה. הרכב הפרטי היה מעוך, ובתום פעולות חילוץ בסיוע מכבי האש, התחלנו בהענקת טיפול רפואי לנפגעים, כולם מהרכב הפרטי: אחת הנוסעות, אישה כבת 40 הייתה ללא סימני חיים, ונאלצנו לקבוע את מותה במקום".

ארביב הוסיף: "גבר כבן 40 סבל מחבלת ראש, ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים קפלן, כשמצבו קשה, תוך מתן טיפול רפואי מציל חיים".