עמית והלל נהרגו בתאונה הקטלנית

שני ההרוגים בתאונה בכביש 1 ליד מצפה יריחו הם עמית ברלב והלל ללום, בני 18 מהיישוב אלעזר בגוש עציון.

ערוץ 7 , ט' בתמוז תשע"ט

עמית והלל נהרגו בתאונה הקטלנית
עמית והלל נהרגו בתאונה הקטלנית
באדיבות המשפחה

עמית ברלב והלל ללום, בני 18 מהיישוב אלעזר בגוש עציון, הם שני הצעירים שנהרגו בתאונת הדרכים שאירעה הלילה (שישי) בכביש 1 ליד מצפה יריחו.

הרכב בו נסעו התהפך מסיבה שאינה ברורה. צעיר נוסף כבן 20 נפצע בתאונה באורח קשה, טופל על ידי מד"א ופונה לבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים.

תושבי אלעזר פרסמו הודעת אבל: "אסון נורא קרה לנו הבוקר. שניים מבנינו, עמית ברלב והלל ללום, נהרגו בתאונת דרכים. המקום ינחם אותם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים".

שני הצעירים יובאו למנוחות היום בשעה 16:00 בבית העלמין כפר עציון.

מהישוב נמסר "הלל ללום, בן לאיב ונטלי, אח לאלי, אורה, יואל וישי. היה אמור לחגוג השבוע את יום הולדתו ה-18. היה אמור ללמוד בישיבה בברוכין. היה אור ענק למשפחתו. יהי זכרו ברוך".

עמית בר לב, בחור מלא אור. עמד לחגוג את יום הולדתו ה18 בימים אלו. בחור שאהבת העם, הארץ ואדמתה זרמו בעורקיו באהבה וענווה אין קץ. מחובר לתורה שמלווה אותו בכל דרכיו. אח ורע, חבר אמת לאחיו, והוריו ולמגוון חבריו באשר הם. יהי זכרו ברוך".

עמית והלל
צילום: באדיבות המשפחה

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן מסר: "ברוך דיין האמת. התעוררנו לבוקר קשה עם הבשורה על מותם של עמית ברלב והלל ללום מאלעזר ופציעתו של בחור נוסף. בית גוש עציון אבל על מות בחורים צעירים, נשמות טובות, שהחיים היו לפניהם. עמית היה תושב נתיב האבות שביתו נהרס לפני שנה בדיוק, לא זכה לראות את ביתו קם מחדש - והמשימה הזו מונחת לפנינו. ילדים, בבקשה, בבקשה, בבקשה סעו בזהירות. הקיץ הזה כבר מספיק צבוע באדום".

פאראמדיק מד"א ניסן חפץ וחובש על אופנוע מד"א אביב ביטון סיפרו: "מדובר בתאונה קשה מאוד, כשהגענו למקום ראינו רכב מעוך הפוך על הגג, ברכב נסעו שלושה צעירים בשנות העשרים, אחד מהם היה מחוץ לרכב ושנים נלכדו בתוכו.

''ביצענו מיון ראשוני, הצעיר שהיה מחוץ לרכב ואחד הלכודים היו מחוסרי הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה, לאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותם בשטח. הצעיר השלישי היה בהכרה, לאחר פעולות חילוץ מורכבות של הכבאים, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים, הוא סבל מחבלה רב מערכתית, ופינינו אותו לבית חולים תוך המשך טיפול כשהוא בהכרה ומצבו קשה", תיארו.