צפו: מראה עשויה מפינגווינים

נמאס לכם מהמראה באמבטיה? אמן ישראלי יוצר מראה מכל דבר שקיים, ואפילו מפינגווינים

מתנאל ראט , ט"ז בתמוז תשע"ט

להסתכל בפינגווינים ולראות את עצמך
להסתכל בפינגווינים ולראות את עצמך
צילום: iStock

לכל אחד יש את האובססיה שלו. יש מי שאוהב לנגן על ירקות ויש מי שמעדיף לתקן רהיטים עם אוכל, אבל יש רק אחד שמנסה לעשות מראה דווקא מפינגווינים.

אם כבר נמאס לכם להתעורר כל בוקר לאותה מראה פשוטה, אולי תרצו לבדוק את המראות המכניות של דניאל רוזין. רוזין החליט לפני כמה שנים שהגיע הזמן לשדרג את המראות המסורתיות, והתחיל ליצור מראות מחומרים קצת פחות שגרתיים כמו עץ, מתכת ואפילו פינגווינים.

המראה המכנית הראשונה שיצר היא מראה העשויה ממאות חתיכות עץ קטנות. המראה אולי לא תעזור לכם להסתרק על הבוקר, אבל בטוח שתיהנו לשחק איתה קצת. המראה בנויה ממאות חתיכות עץ שעוקבות אחרי התזוזות של מי שעומד מולה, ומציגה אותם על מסך עץ ענקי.


אז איך עושים מראה מפינגווינים ובעצם מכל דבר אחר? מסתבר שהתשובה פשוטה למדי. המראה מורכבת ממאות בובות פינגווינים פרוותיות המפנות לעוברים ושבים את הגב השחור שלהם. כאשר חיישני התנועה קולטים אדם העומד מול המראה, הם מסובבים את הפינגווינים לפי התנועות שלו ויוצרת מראת ענק העשויה כולה מפינגווינים.

אז אם תמיד רציתם לדעת איך זה מרגיש כשמאות פינגווינים חמודים עוקבים אחריכם, מוזמנים לחפש את מראת הפינגווינים הקרובה. אחרי הכל, יצירת האמנות מושלמת רק כאשר יש מי שמסתכל עליה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!